Ibiza

2014-07-27 20:20:00
Ibiza
Hola!

Tí, čo ma sledujete na facebooku či instagrame už pár dni viete, kde sa momentálne nachádzam. Na krásnom španielskom ostrove Ibiza, ktorý je jedným z Baleárov. Keďže som tu dnes prvý (a necelý) deň, píšem vám sem len tak v skratke. Strávim tu nasledujúce dva týždne, takže určite budem update-ovať priebežne fotky a info. Najradšej píšem práve na túto tému (čo ste si viacerí za posledný rok určite všimli, niektorí s nemiestnymi poznámkami – neriešim), pretože sa mi píše dobre o niečom, čo práve prežívam. Teda...viem o tom rozvinutejšie písať.

Včera som skoro celý deň strávila balením. Medzitým som si musela ísť kúpiť plavky (idem na Ibizu a plavky zháňam pár hodín pred odchodom? Za toto sa nenávidím, ale vždy to tak u mňa je - podobne ako s mojou „dochvíľnosťou).
Z domu som odchádzala 3:30 nad ránom a odletela z Viedne niečo po 8:00 (keď už sme pri tej dochvíľnosti, skoro sme zmeškali let. Nastúpili sme poslední 5 minút pred vzlietnutím). Prišli sme sem, ubytovali sa v hoteli a šli sa prejsť po okolitej pláži. Je tu naozaj nádherne, ale to si pre vás nechám na neskôr v ďalších príspevkoch.  Čaká ma zrejme aj koncert Davida Guettu a Avicii-ho, keďže tu majú nasledujúce dni vystúpenia. Ak tam pôjdem, určite všetko pofotím a postnem. Na dnes je to všetko, zrejme idem doháňať môj spánkový deficit, keďže kofeín už dobojoval.

/ahhh, to pripojene na internet – celkom fiasko, neviem síce akým slovom je definovaná večnosť – lebo si to nemôžem vyhľadať – ale presne tak dlho trvá hotelovej wifi prenesenie minimálního množstva dát/


Zatiaľ sa majte, paa:)

Comments

Responding to