Šperky nie sú hriech

2015-04-23 20:10:00
RandomKaždá z nás má právo sa z času na čas rozmaznávať. Koniec koncov, nie je nič krajšie ako žena, ktorá sa o seba skutočne stará. Možno si musíme trošku pripustiť, že naše  ,,potrebujem'' a ,,musím'' je častokrát len náhradou za skutočné ,,túžim'' a ,,chcem''. Sezónne výpredaje, prázdne kalórie a hriešne dobré šperky sú veci, ktorým my ženy jednoducho nedokážeme odolať. Avšak hriešne dobré našťastie vo väčšine prípadov so samotným hriechom nemá nič spoločné. A ešte že tak, aspoň si my ženy doprajeme, haha.


Častokrát neodoláme a úprimne, niet sa čo čudovať. Najmä keď ide o tak hriešne dobré veci, akou je napríklad nová kolekcia šperkov na rok 2015/2016. Klenoty Aurum dnes v Bratislave predstavili svoju najnovšiu kampaň šperkov pre rok 2015 a ja som mala tú česť, byť prítomná. Priznám sa, že  po dnešku na môj tohtoročný wishlist pripudlo pár z nich. 

Zrejme vás zaujíma, čím je táto nová kampaň výnimočná. Prezradím vám, čím konkrétne zaujala mňa. Nová ,,nahá'' kampaň, je po prvýkrát spoločná pre Slovensko aj Českú Republiku. Toto prepojenie vyjadruje spojenie 5 československých modeliek v Evinom rúchu, ktoré kampaň nafotili. Dievčatá totižto zapózovali na spoločnej fotografii ,,oblečené'' len šperkami novej kolekcie Klenoty Aurum. Ak však pod týmto očakávate škandalózne či provokatívne fotky, vyvediem vás z omylu. Kampaň je veľmi ženská a zmyselná. Touto cestou chceli tvorcovia spojiť slogan ,,šperky nie sú hriech'' so spojením značky v oboch krajinách. 

Z tejto novej kolekcie ma okrem šperkov z drahých kameňov vrátane diamantov zaujala nová mladistvá kolekcia jednoduchých a zároveň zmyselných strieborných šperkov, ku ktorým sú priradené jednotlivé citáty a ich samotné významy, a taktiež aj najnovšia kolekcia Michael Kors hodiniek, ktoré trochu vybočili zo stereotypu tých klasických, pre túto značku charakteristických. Na fotke si môžete všimnúť, že tento rok ich klasické okrúhle masívnejšie ciferníky nahradili jemne zaoblené štvorcové, vykladané drobnými kamienkami. Taktiež remienok sa z klasického zlatého zmenil na slaboružový, ktorý je zlatou časťou len olemovaný. Každopádne, toto je len jedna varianta, ktorá zaujala mňa, pretože výber je skutočne veľký.

Som rada, že som mohla byť súčasťou prestavenia novej kampane a zároveň oslavy 10. výročia pôsobenia tejto značky na Slovensku. Asi ste si všimli, že posledné dni trávim pomerne dosť času v Bratislave. Väčšina kampaní, tlačoviek a spoluprác sa väčšinou nachádza v hlavnom meste, a tak to poznáte - keď nepríde Mohamed k hore, musí hora k Mohamedovi. Zajtra ma čaká jedna tiež veľmi zaujímavá akcia, tentokrát trochu bližšie - v Trenčianskych Tepliciach. Je to módna show, o ktorej vám ešte určite napíšem. Na víkend taktiež chystám pár príspevkov, vyhlásenie súťaže so #stayfitwithmoma, pár informácií, o ktoré sa s vami chcem podeliť a vysvetlenie, prečo som stále nezavesila What's in my iPhone video. Teraz ma opäť čaká trochu rušnejšie obdobie, ale za všetko čo sa deje momentálne v mojom živote, som naozaj vďačná. Určite vás budem priebežne informovať o všetkom a už začiatkom mája sa môžete tešiť na jeden skvelý projekt! :)

A ešte aby som nezabudla. Dnes som si na raňajky urobila naozaj skvelú 'nanaicream, o ktorú sa musím s vami podeliť! 2 banány, 4 ďatle, 1/2 gréckeho jogurtu posypané troškou granoly, kokosovými lupienkami a slnečnicovými semienkami. V kombinácií s čerstvým mangom, jahodami a čučoriedkami to bol skvelý štart do hektického dňa.

PS:  dnes som sa dozvedela, že ako by mal muž vždy nosiť opasok, tak žena by mala nosiť náhrdelník. Čo vy na to?
5 Comments

 • Anonymous • 23 APRIL 2015 / reply
  Vyzerá že tam bolo super :D Ja šperky moc nenosím ale keby nejaký dostanem tak sa nebránim :D
 • Anonymous • 23 APRIL 2015 / reply
  Mom je na tebe vidiet ze si dost schudla od vtedy co papas tie zelene veci... len tak pre srandu daj kolko si vazila predtym a teraz... celkom by ma to zaujimalo :D a hlavne na inspiraciu ;)
 • Anonymous • 24 APRIL 2015 / reply
  čo ťa už zasa nudí blogovať? veď pred nedávnom si pridávala dobre že nie každý deň, úplne spamy.. a teraz nudný komerčnž príspevok?
 • Anonymous • 24 APRIL 2015 / reply
  Anonymous wrote:
  čo ťa už zasa nudí blogovať? veď pred nedávnom si pridávala dobre že nie každý deň, úplne spamy.. a teraz nudný komerčnž príspevok?
  nepaci sa ti? necitaj ;)
 • JANKABIANKA • 25 SEPTEMBER 2015 / reply
  Šperky mám veľmi rada, od istého času som si zvykla na nosenie hodiniek, príde mi, že človek, ktorý nosí hodinky pôsobí inteligentnejšie. Možno je to len môj pocit, ale bez prehľadu o čase sa už neviem pohnúť z domu, mobil nie je v tomto smere vždy tá najpraktickejšia vecička, hlavne v zime rozhodne nie. A milujem náušnice, hlavne masívne a farebné, dokonca aj chlapi mi už niektoré kúsky pochválili, takže na tom asi fakt niečo bude.
Responding to