Elite model look 2015

2015-09-03 17:09:39.510023
Random
tags:    event   random     

Z času na čas prídu momenty, kedy si uvedomím, ako moc milujem život práve vďaka tomu, čo robím a čomu sa dlhé roky venujem. Svet módy a krása vždy patrili medzi moje prioritné záujmy a to je zrejme dôvod, prečo som začala pred pár rokmi blogovať. A čo tak prepojenie týchto dvoch aspektov v jeden večer, vo veľkom štýle, v luxusných priestoroch Španielskej sály Pražského hradu? Áno, práve takto vyzeral včerajší večer, kedy sa konalo česko-slovenské finále modelingovej súťaže Elite model look, ktorá patrí medzi najprestížnejšie svojho druhu. Môj zážitok bol o to silnejší, keď som zistila, že som usadená v sekcií pre novinárov, čo dodalo tomu, čo robím, ešte väčší zmysel. V mojej sekcií okrem známych žurnalistov či modeliek sedela napríklad aj riaditeľka FashionTV Gabriela Drobová, ktorá bola jednou z porotkýň tejto súťaže.

Krásne róby, topánky a kabelky z dieľní tých najznámejších módnych návrhárov či módnych domov, tvorili outfit každej ženy, ktorá v šoubiznise zohráva svoju rolu. A verte mi, o takéto dámy tam núdza nebola. Skôr naopak. Známych tvárí tam bolo viac než dosť. Top modelky či známi ľudia z módneho priemyslu tam boli na každom kroku. Okrem spomínanej Gabriely Drobovej, tam boli napríklad topmodelka Miška Kocianová, šéfredaktorka Elle Andrea Běhounková, porotkyňa superstar Klára Vytisková, Majk Spirit a mnoho ďalších.

Galavečer dopadol nad moje očakávania. Večer a módna show sa niesli v umeleckom a najmä  príjemnom duchu, a taktiež oceňujem program, ktorý bol primerane dlhý. Po módnej prehliadke, na ktorej sa okrem finalistov z Českej Republiky a Slovenska predviedli známe topmodelky ako Miška Kocianová, mladá a úspešná Baya Koláriková či minuloročná víťazka svetového finále Barbora Podzimková, s ktorou som sa neskôr počas afterparty mala možnosť vďaka Bayi aj zoznámiť. Tak ako pred pár rokmi pri Bayi, ktorú napriek tomu, že je mladšia veľmi obdivujem a uznávam ako osobu, tak aj pri Barbore som bola milo prekvapená dojmom, ktorý vo mne zanechala. 

Po módnej show, boli vyhlásení víťazi mužskej aj ženskej kategórie za obe krajiny, ktorí neskrývali svoje nadšenie. Keď celý galavečer skončil, vybrali se sa na spomínanú afterpárty, ktorá sa konala v priestoroch luxusného podniku na nábreží. Tam som pobudla približne 3 hodiny a potom som sa pobrala domov. Bohužiaľ spánok mi moc dopriaty nebol. Doma som spala len necelú hodinu, keďže ma ráno čakala škola, do ktorej som musela ísť, keďže som prvý deň vymeškala a najbližšie sa tam vrátim až v utorok. A práve to ma privádza k informácií, ktorú vám chcem oznámiť...v pondelok 7.9. o 16,00 spolu s Youtubermi (Expl0ited, To je ten náš Matúš, Vidrail, Vláďa) navštívime obchodné centrum Európa v Banskej Bystrici, kde sa uskutoční autogramiáda. Takže ak ste z Banskej Bystrice, prípadne okolia, budem rada keď sa tam uvidíme. Teším sa na vás! 

6 Comments

 • Kika • 03 SEPTEMBER 2015 / reply
  Vyzeralo to tam skvelo dúfam že si si to užila :) <3
 • Nataly • 04 SEPTEMBER 2015 / reply
  závisť ! ! :P
 • Michellee • 05 SEPTEMBER 2015 / reply
  zmôžem sa len na "WOW" :)

  <a href="http://michelleeskingdom.blogspot.sk/">Michellee's kingdom</a>
 • Dany Cuks • 05 SEPTEMBER 2015 / reply
  Krása :) Vyzerala si skvelo a fotky sú úzasne :)

  http://www.danycuks.com
 • Beky • 06 SEPTEMBER 2015 / reply
  Super, krasa . Proste nieco uzasne.:-) Muselo byt super...
 • Nicol • 03 OCTOBER 2015 / reply
  Wow tak toto je super! Musím povedať,že ohľadne módy som rovnaká nadšenkiňa ako ty ! :) Preto si viem veľmi dobre predstaviť,tú neskutočnú radosť,keď si dostala pozvánku na tak prestížnu akciu. :))
  Tiež som bloggerka avšak len začínajúca :) Ak máš chvíľku čas a záujem mrkni na môj blog,prípadne aj napíš komentár,budem veľmi rada :) partofnicol.blogspot.sk
Responding to