TOP 3 for X-mas!!! + GIVEAWAY CD BANGERZ!

2013-12-18 21:05:00
BeautyAhojte!

Konečne príspevok. Zatiaľ čo som nepridávala som sťahovala programy na úpravy fotiek, vylepšovala svoje schopnosti v oblasti fotenia a hľadala inšpirácie na ďalšie a ďalšie príspevky. Aby som sa postupne dopracovala k výborným výsledkom musím byť trpezlivá a bohužiaľ to znamená, že vy tiež. Na tomto blogu uvidíte len a len zlepšovanie.
Ale teraz už k veci :)


Tento príspevok je o 3 TOP veciach z rôznych oblastí. For X-mas je to preto, lebo sú to ako keby moje zimné/vianočné favorites. 

This post is about 3 TOP things from several topics. 
''For X-mas'' is there just because it's including my winter/christmas favorites.
OBLEČENIE/clothing:

-Sieťková košela/net shirt - H&M (Viedeň)
-Nátelník/top - NEXT
-Úzke tmavo-šedé rifle/dark-grey jeggings  - Tally Weijl 

Košeľa preto, lebo je zaujímavá neobyčajná a čierna. Milujem čiernu!
Nátelník si môžem dať pod košelu, trigovicu vlastne pod čokoľvek a myslím si, že takýto kúsok by mal byť v šatníku každého dievčaťa. Jednoduché, pohodlné a pekné.
Slim rifle z Tally Weijl v tejto farbe mám dvoje. Jedny o málo tmavšie ako tie druhé. Sú to najpohodlnejšie rifle aké som kedy mala! …a najkrajšie…a tmavé.

This shirt is kinda different and special so that's the reason why it is included in my favs. 
Plane black top is CLOSET-MUST HAVE! It's simple, comfy and it looks really pretty. Like…you can wear it under any shirt or a sweater.
Jeggings from Tally Weijl. Actually, I've got two of them and I love them. They're so comfy you can't imagine. …and beautiful…and dark. 


BEAUTY:

Do beauty favorites som si zvolila moju najobľúbenejšiu špirálu, púder+štetec na púder a najlepšiu očnú linku akú som kedy mala (dá sa s ňou urobiť akokoľvek hrubá linka!)

In beauty favorites are included: the most favorite mascara of mine, powder+powder brush and the best eye marker I've ever had (you can make a line as thick as you want it to be!)
LAKY NA NECHTY/nail polishes:

Čo sa týka vhodných lakov na vianočné obdobie, pre mňa sú to jednoznačne tieto!
Klasická chladná červená, čierna a samozrejme vianočná zlatá.

When it comes to nail polishes for a christmas time, these are the best for me!
Cold shade of red, black and a gold one for christmas time of course.
BIŽUTÉRIA, ŠPERKY/ jewellery: 

V tomto období je dosť v móde zlatá reťaz. Ak reťaz tak klasická. Klasickú zlatú reťaz som si kúpila ako pvrú v Bershka. Tentokrát som ale natrafila na ASOS na krásnu, nie až tak typickú zlatú reťaz. Keďže mám radšej zajímavé a výnimočné veci, kúpila som si aj tú.
Ďalej som musela zahrnúť aspoň jeden z mojich vintage prsteňov. Tento sa hodí takmer ku všetkému, takže mi výber toho správneho dlho netrval. 
A nakoniec to najvzácnejšie čo doma mám (čo sa samozrejme módy týka) sú CHANEL náušnice. Jednoduché a krásne. Ak si raz za čas dám náušnice, tak sú to zväčša tieto.

This season is a golden chain big trend. This one is from ASOS. I've got a plane one too but this one is my favorite. It's kinda different from other chains. I like unique things more than something really boring so I picked also this one. 
I had to include at least one of mine vintage rings. You can wear this one anytime because it is matching (almost) with everything. 
And the last but not least…the rarest thing I have (when it comes to fashion of course). CHANEL earrings. Simple and beautiful. I don't wear earrings all the time but when I do, I do wear these. 


HUDBA/music:

Takže jednoznačne najpočúvanejšia vec na mojom playliste je album BANGERZ!
Jej hlas, cit, štýl…celá MILEY. Slovami nevyjadrím to, čo celé to album pre mňa znamená.
Dobre, posuňme sa z rozčarovania ďalej. Aj keď len o kúsok, pretože ďalšia obľúbená je Feelin' myself, v ktorej zase prekvapivo 'hosťuje' aj Miley, Wiz Khalifa a French Montana. Každopádne páči sa mi rap a táto pesnička je za poslednú dobu tiež jedna z tých najpočúvanejších. 
A posledná bude Cesta od Kryštof. Jediná česká pesnička, ktorú dokážem počúvať. K tejto pesničke sa viaže dosť mojich spomienok a navyše je naozaj krásna :)

So the most played thing on my playlist is definitely album BANGERZ!
Her voice, emotions, style…MILEY at all. I can't describe what this album means to me in words. 
Well, let's move on. Not so far away. The next often played son is Feelin' myself ft. Miely Cyrus (Wiz Khalifa and French Montana). I love rap and this song is awesome.
And the last one is Cesta by Kryštof. Well, it's Czech. And you're probably not so you have no idea what I'm talking about. Have a look then. :)
SERIÁLY/ tv shows:

-Pretty Little Liars ( 4 najlepšie kamarátky sa snažia odhaliť, kto zavraždil ich 5. najlepšiu kamarátku ale veci sa úplne otočia…)
-AHS (Neskutočne dobrá vec. Avšak odporúčam to pozerať len starším ako 15 rokov, je to dosť strašidelné a psycho. Ak máte radi horory tak môžete začat práve pri tomto…)
-The Carrie diaries ( príbeh obyčajného dievčaťa z Castlebury, ktoré láka New York. Do cesty sa jej prihodí veľa teenegerských problémov a ťažkých životných situácii ako je smrť matky a pod. Super seriál pre puberťáčky :D), je to natáčané v štýle 80tych rokov:)

-Pretty Little Liars (4 best friends are try to find out who killed their 5th best friend but thing will turn out completely different…)
-AHS (It's really good thing. But just for guys that are more than 15, it's really scary and psycho. If you like horrors you can start with AHS…)
-The Carrie diaries (it's story of an young teenage girl who is trying chase her dreams in New York. But then complications are on her way and she has to deal with them (her mom dies etc.) I think this is a great TV show for a teenage girl (or a boy). It's filmed in 80's style:)


PLLAHS…oh a áno Tate……………………………..

TCD


NÁPOJ/drink:

V zime sa snažím vyhýbať studeným nápojom, takže najčastejšie pijem čaje, kávu (prevažne bezkofeínovú) a Coca-Cola light (áno, je to veľmi nezdravé, snažím sa ju obmedzovať)

When it's cold I try to avoid cold drinks, so frequently I like to drink tea, coffee (mostly decaf) and Coca-Cola light (yes, It's unhealthy I know) 

STRÁNKY/sites:

Blog blogerky Kristine, ktorá je naozaj krásna a je jej plné weheartit :D
Youtube, ktoré navštevujem najmä kvôli vloggerom (Michelle Phan, Bethany Mota, Missglamorazzi, Dulce Candy, Gracie Dzienny, Tanya Burr) a po novom aj kvôli show SERIOUSLY CYRUS :)
…a weheartit, ktoré ma vždy dokáže inšpirovať či nakopnúť.

Kristine's blog, this girl is all over weheartit's wall :D
Youtube, I watch it mostly because of bloggers (Michelle Phan, Bethany Mota, Missglamorazzi, Dulce Candy, Gracie Dzienny, Tanya Burr) and now because of show SERIOUSLY CYRUS, too :)
…and weheartit, which makes me feel better when I feel under the weather. 


OSOBY/people (females):

Miley, ktorú milujem už 8 rokov a konečne ju uvidím vo Švajčiarsku! Miley mi zmenila život, pretože ma ovplyvňuje od mojich 7 rokov a som si istá, že keby nebolo Miley, tak sa nijakým spôsobom nedostanem k blogovaniu (ide o tie všetky spojitosti).

Acaciu, ktorú obdivujem asi rok, inšpiruje ma najmä postojom k haterom a tým, že robí aj to čo jej vôbec nejde a snaží sa to zlepšovať (neviem prečo, ale ide si za tým).

A Sarah Ellen, ktorú som našla prostredníctvom Instagramu. Je to modelka, vloggerka a internetová hviezda (niečo podobné ako Acacia). Taktiež hrala v klipe Can't let go

Miley. I love Miley since I was 7 and I will finally get to see her performance live in Switzerland! Miley has changed my life. She influences my life for 8 years and I'm pretty sure, If there's no Miley there's no blog (it's about connections in my life since I was 7)

Acacia, which I like approximately  for a year. She's inspiring mostly because of her attitude to haters and also because she keeps trying on improving her skills which are not the best (I don't really know why, but she does).

And Sarah Ellen, which I found by browsing trough the Instagram. She's a model, blogger and internet star (like Acacia). And she also took a part in a Can't let go music video.


 Výherkyňa predošlej GIVEAWAY: Lucka Kostacova (ozvi sa mi na FCB do správ alebo tu zanechaj komentár)


Vyberte si vaše 3 obľúbené veci z ktorejkoľvek z týchto tém, pretože o dva týždne vyberiem jedného z vás, ktorý odomňa získa najnovšie CD BANGERZ od Miley Cyrus! 

-tí čo neodoberáte môj blog, môžete tak urobiť v pravom paneli môjho blogu :)
Ďakujem vám moc za všetko<333


184 Comments

 • Anonymous • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Momka ako stále úplne znovu TOP príspevok :33 zbožňujem ťa si pre mňa vzor :) úplne mega každé slovo ;))
 • Anonymous • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Promiň, ale úprava těchle fotek je fakt strašná, to světlo je hrozně laciné...
  A celkem se divím, že si tak chválíš ty linky od Dermacolu, já je měla jednou a nikdy víc... Vůbec nic nevydržely :/ Nejlepší linky co jsem zatím měla jsou od NARS (taky fix) a od Make-up for ever. A košile je perfektní!
 • Martina Horňáková • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Anonymous wrote:
  Promiň, ale úprava těchle fotek je fakt strašná, to světlo je hrozně laciné...
  A celkem se divím, že si tak chválíš ty linky od Dermacolu, já je měla jednou a nikdy víc... Vůbec nic nevydržely :/ Nejlepší linky co jsem zatím měla jsou od NARS (taky fix) a od Make-up for ever. A košile je perfektní!
  tá úprava je len na niektorých s tým svetlom, tá spomínaná je v efektoch, ktoré volným okom nevidíš keď fotky neporovnáš :) Linky vydržia krátko väčšinou čo sú vo forme fixky a Dermacol je jedna z tých, ktorá vydržala najdlhšie v porovnaní s Essence a Catrice. :)
 • Anonymous • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Čím fotíš? tieto fotky sú super :O
 • Petra Mariničová • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Moje 3 najobľúbenejšie veci :) :
  1. BANGERZ album (zbožňujem ten album. Každá jedna pesnička je precítená)
  2. Ty (si moja najobľúbenejšia bloggerka :), Prepáč že ťa prirovnávam k veci :D )
  3. Svetre. Milujem svetre :D :)
 • Verča Karásková • 18 DECEMBER 2013 / reply
  boží! miluju ten pudr(bez něj nedám ani ránu), řasenku( přesně takhle je úžasná, dodá objem, délku i hustotu) a ten zlatej lak mám taky a je boží! (dlouho mi vydrží a vypadá úžasně! takže toto jsou moje 3 nej kousky:33
 • Jana Černychová • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Tie seriály úplne všetky aj ja :33 Laky, kozmetika, Miley a Sarah tiež:)♥ Takéto príspevky sú naozaj super:)
 • Dominika Kováčová • 18 DECEMBER 2013 / reply
  This comment has been removed by the author.
 • Anonymous • 18 DECEMBER 2013 / reply
  být tebou, tak si úpravu fotek ještě opravdu studuji, protože jak jsi upravila tyhle, to je hodně zlý. To světlo nebo ty odlesky (neumím určit, co to je), jak jsi tam přidala, je hrozný.
 • Petra Mariničová • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Moje 3 najobľúbenejšie veci :) :
  1. BANGERZ album (zbožňujem ten album. Každá jedna pesnička je precítená)
  2. Ty (si moja najobľúbenejšia bloggerka :), Prepáč že ťa prirovnávam k veci :D )
  3. Svetre. Milujem svetre :D :)
 • Dommie • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Moma neber to špatně, tvůj blog miluju, ale já nevím, když pořád píšeš, jak se snažíš nabrat inspiraci a zlepšovat články, aby byly kvalitnější, tak by kvalitnější být měli. Podle mě je tohle článek úplně o ničem, třeba kdyby jsi k těm věcem něco napsala, proč máš ráda ten pudr a tu linku. Takhle jen vyjmenuješ věci a čtenáři si z toho nic neodnesou. Jakoby neber to špatně, nemá to být jako hate, jen takový názor pravidelné čtenářky :)
 • Anonymous • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Nejlepší bloggerka ! :) :3 akorát jsem si všimla že máš u obrázků seriálů dvakrát TCD místo AHS :)
 • Anonymous • 18 DECEMBER 2013 / reply
  to teraz tak po novom davaš tie odrazy(alebo čiary alebo ako to nazvať) :D ?? :)
 • Martina Horňáková • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Dommie wrote:
  Moma neber to špatně, tvůj blog miluju, ale já nevím, když pořád píšeš, jak se snažíš nabrat inspiraci a zlepšovat články, aby byly kvalitnější, tak by kvalitnější být měli. Podle mě je tohle článek úplně o ničem, třeba kdyby jsi k těm věcem něco napsala, proč máš ráda ten pudr a tu linku. Takhle jen vyjmenuješ věci a čtenáři si z toho nic neodnesou. Jakoby neber to špatně, nemá to být jako hate, jen takový názor pravidelné čtenářky :)
  Pravidelnej?
  Na púder bola recenzia a o linke píšem teraz :)
 • Martina Horňáková • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Anonymous wrote:
  to teraz tak po novom davaš tie odrazy(alebo čiary alebo ako to nazvať) :D ?? :)
  nie, to nespočíva v efektoch ale v úpravách svetla a orezávaní :)
 • Paty • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Oblíbená kosmetika - určitě řasenka rocket od maybelline, linky ty samé jako ty, dermacolky. Make up od Avonu (nevím jméno, slouplo se) ale je skvěle krémový a kryje taky dobře, škoda že bez pudru houby vydrží.
  Oblíbené seriály- AHS (naprosto nejlepší seriál) The Vapire Diaries a The Originals a The Carrie Diaries.
  Blogerky, jednoznačně nejlepší Zoe (Zoella) její Vlogmas jsou naprosto skvělé.
 • Anonymous • 18 DECEMBER 2013 / reply
  fotky sú fakt hrozné.. myslím že si sa nezlepšila, ale naopak, zhoršila..
 • Dominika Kováčová • 18 DECEMBER 2013 / reply
  tak po 1. to určite budú rifle z Tally Weijl,
  2. zlatá reťaz
  a po 3. určite z témy ľudia: Miley, Acacia, Bethany ♥
 • Dommie • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Dommie wrote:
  Moma neber to špatně, tvůj blog miluju, ale já nevím, když pořád píšeš, jak se snažíš nabrat inspiraci a zlepšovat články, aby byly kvalitnější, tak by kvalitnější být měli. Podle mě je tohle článek úplně o ničem, třeba kdyby jsi k těm věcem něco napsala, proč máš ráda ten pudr a tu linku. Takhle jen vyjmenuješ věci a čtenáři si z toho nic neodnesou. Jakoby neber to špatně, nemá to být jako hate, jen takový názor pravidelné čtenářky :)
  Ano, pravidelné. A dobře, na pudr byla recenze, o lince píšeš teď, ale stejně je to podle mě článek, ze kterého si nikdo nic nevezme. Spíš mi to přijde jakoby jsi rychle něco sepsala, aby sis odbila tu "povinnost" dát něco na blog. Já to vážně nemyslela špatně, ale radši bych být tebou nějakou dobu nepřidávala, ať nemáš články takové hala bala a přidala jednou za čas vážně kvalitní článek :)
 • Vanda Šínová • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Anonymous wrote:
  to teraz tak po novom davaš tie odrazy(alebo čiary alebo ako to nazvať) :D ?? :)
  1.Bangerz album :) je to úplne mega <33
  2.Laky na nechty :) v príspevku máš úplne good farby .. :)
  3.A Linku máš tiež super , určite ju skúsim :)
 • Bells Stanková • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Za mňa určite Bangerz kedže zbožňujem Miley, pretty little liars uplne top top top top a american horror story je uplne mega hlavne 3. seria :) 2 z 3 veci su serialy lebo bez toho neprezijem :D :)no a musim pridat aj tie 3 veci z bižuterie lebo su super:))
 • Niki Konečná • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Akoto že CD BANGERZ od Miley Cyrus??? Koľko ich máš že to dáš niekomu inému?? ? :O :D
 • Lenka Neplechová • 18 DECEMBER 2013 / reply
  1. Určite Pretty little liars a american horror story
  2. Riasenka Miss sporty
  3. Miley ako človek ale aj ako jej album :3
 • Nikola Gajdošociová • 18 DECEMBER 2013 / reply
  ahooj :)
  1. Milujem ahs <33 pozerám ho už dosť dlho a v každom diely si všímam hlavne Tate :D :) asi som na tom závislá a a nevynechala som ani 1 časť :) Proste naj topka serial <3.
  2.Ďalej rada nosím košele a svetre :3 su veľmi pohodlne.. k tomu nič viac ani nie je potreba dodať...
  3.Nedávno som si kúpila reťaz kedže sú veľmi populárne :) a veľmi som si ju obľúbila aj napriek menším pripomienkam od spolužiakov :)) Inak TOP prispevok :3 veľmi sa tebou inšpirujem :33
 • Anonymous • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Moma úplne top príspevok :)
  moje tri najobľúbenejšie výrobky sú:
  jesenný plášť od Mark & Spencer
  kockovaná/károvaná čierno červená košeľa
  a náušnice od Chanel (ktoré mám mimochodom rovnaké ako ty len modré:))
  a samozrejme Bangerz od Miley pretože ju úplne moc ľúbim<33
 • Martina Horňáková • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Takže blog má byť v prvom rade pre vás, pretože ja ho pre seba nerobím. Pridala som fotky, ktoré sú upravené ale bez efktov. Mne ide o to, aby sa páčil vám :) To, že nemám cit pre fotenie a upravovanie viem podľa toho, že ma to ani nebaví. Pri najlepšom si to aspoň priznám :D
  A ďakujem všetkým moc za komentáre.
 • Christina ♥ • 18 DECEMBER 2013 / reply
  This comment has been removed by the author.
 • Lucia Sedliaková • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Wow, toto je super príspevok! :) Asi prvý blog, kde niečo takéto vidím! S tými beauty faves absolútne súhlasím! Používam aj špirálu, púder aj linku! Tú fixku od Dermacolu som kúpila len nedávno, no je super. Linka sa mi s ňou kreslí oveľa jednoduchšie ako s tekutou, a navyše, podľa mňa za tú cenu je to super kvalita! ;)
  Mojimi faves sú z oblečenie cropped sweater s nápisom Marshmallow a sukňa vo vínovej farbe ;)
  Z doplnkov mám rada náhrdelník s nápisom Faith+vybíjaný náramok. Z beauty oblasti mám momentálne naozaj rada make-up od Avonu (kolekcia Colortrend), pretože má WOW krytie, ale zároveň nezanecháva žiadnu masku, ani nič podobné. A najväčšiu radosť mám zo sady štetcov od zn.Brushart, aspoň z fotiek sa mi dosť podobajú na Zoevácke, len Zoeva je pre mňa zatiaľ drahá, nech brigádujem koľko chcem :D
  Pitie....už asi rok pijem len čistú vodu, alebo raz za čas nealkoholické mojito ;)
  Laky na nechty, tam som si naozaj obľúbila Colorama laky od Maybelline. Z osobností mám tiež rada Miley, najviac sa mi páči jej štýl, a to ako sa zmenila ta posledné mesiace. Páči sa mi, že ju netrápi, či sa ostatným páči to čo má na sebe, a názory haterov ju nezaujímajú. Sama na tom pracujem, no zisťujem, že to nie je najľahšie. A preto je pre mňa takým stálym povzbudením- inšpiráciou.
  Vloggerka- Jenn z kanálu Clothesandcounters

  Takže toľko, dúfam že sa Ti to chcelo prečítať :D :D :D
 • Mižu Molnárovie • 18 DECEMBER 2013 / reply
  tak u mňa je to v oblečení:
  1. rifľová košeľa (je to to naj, čo v šatníku mám)
  2. môj huňatý biely oversize sveter z Ann Christine
  3. rifle z Takka (nenakupujem tam rada, lebo strihy mi často nesadnú, ale tieto gate mi sadli ako ešte nikdy) :)
  http://dolcemejsy.blogspot.sk/
 • Anonymous • 18 DECEMBER 2013 / reply
  rifle z tally weijlu ♥ najpohodlnejšie a najlepšie rifle aké som kedy mala, nedám si na ne dopustiť :D :) a ten prsteň je úžasný! x.x :)
 • Simušká Kraiselová • 18 DECEMBER 2013 / reply
  1. Ty <3
  2. Moma
  3.To dievča ktoré pridalo tento príspevok :D
  Ale nie :D
  1.Miley <3
  2. AHS <3
  3. Tá tvoja košela <3
 • Sima Bordášová • 18 DECEMBER 2013 / reply
  super príspevok :)
  veci: 1-laky♥
  2-Bangerz
  3-náušnice od CHANEL♥♥♥
 • Martina Horňáková • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Dommie wrote:
  Moma neber to špatně, tvůj blog miluju, ale já nevím, když pořád píšeš, jak se snažíš nabrat inspiraci a zlepšovat články, aby byly kvalitnější, tak by kvalitnější být měli. Podle mě je tohle článek úplně o ničem, třeba kdyby jsi k těm věcem něco napsala, proč máš ráda ten pudr a tu linku. Takhle jen vyjmenuješ věci a čtenáři si z toho nic neodnesou. Jakoby neber to špatně, nemá to být jako hate, jen takový názor pravidelné čtenářky :)
  Myslím, že toto bol príspevok, ktorý som robila najdlhšie zo všetkých v histórii pretože od 3 sedím pri počítači a nič iné nerobím, len fotím, upravujem, píšem, prekladám si to a spracovávam aby to nejak vyzeralo :) takže prosím, naozaj ma tu nepoučuj o tom, lebo pri článkoch ktoré boli hala bala si to nikdy nikto nevšimol a pri jednom, ktorý som fakt mega dlho pripravovala niekto niečo také napíše :) Wowowowoow
 • Anonymous • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Ahoj:) chcela som sa spytat.. aky mas fotak? :)
 • Katka • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Bangerz ♥♥♥ PLL :) už sa teším na ďalší diel :) a Carrie Diaries ♥♥♥Sebastian♥♥♥
 • Zuz Ka • 18 DECEMBER 2013 / reply
  tak za mě určitě zlatý lak od sephory, pak ten vintage prsten a Bangerz od Miley :) boží příspěvek!
 • Dommie • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Dommie wrote:
  Moma neber to špatně, tvůj blog miluju, ale já nevím, když pořád píšeš, jak se snažíš nabrat inspiraci a zlepšovat články, aby byly kvalitnější, tak by kvalitnější být měli. Podle mě je tohle článek úplně o ničem, třeba kdyby jsi k těm věcem něco napsala, proč máš ráda ten pudr a tu linku. Takhle jen vyjmenuješ věci a čtenáři si z toho nic neodnesou. Jakoby neber to špatně, nemá to být jako hate, jen takový názor pravidelné čtenářky :)
  Nevím, proč jsi nepříjemná. Já to vážně nemyslím zle. Každopádně teda nevím, kde je chyba, když jsi u něj strávila tak dlouho a je takový jaký je. Měj se hezky, snad jednou pochopíš, že tohle celé nebylo myšleno zle.

  Dommie
 • Jessica Pusecova • 18 DECEMBER 2013 / reply
  ked je prva seria ahs pre teba psycho tak som zvedava co povies na 2. a 3. :DDDDDD :)
 • Martina Horňáková • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Dommie wrote:
  Moma neber to špatně, tvůj blog miluju, ale já nevím, když pořád píšeš, jak se snažíš nabrat inspiraci a zlepšovat články, aby byly kvalitnější, tak by kvalitnější být měli. Podle mě je tohle článek úplně o ničem, třeba kdyby jsi k těm věcem něco napsala, proč máš ráda ten pudr a tu linku. Takhle jen vyjmenuješ věci a čtenáři si z toho nic neodnesou. Jakoby neber to špatně, nemá to být jako hate, jen takový názor pravidelné čtenářky :)
  Píšeš to ako samozrejmosť, že som to písala asi pol hodinu popritom opak je pravdou. Lenže tu ide o to, že niektorí neprajníci, tzv. ovečky, ktorí si nemôžu vymyslieť dôvod prečo je to zlé, použijú práve tento, ktorý je nepravdivý. :))))
 • Dominika V. • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Moma si proste úžasná a tvoje príspevky sú vždy prepracovanejšie a vidno že sa snažíš ich vylepšovať, dolaďovať a tak pod. Ak by som si mala vybrať len tri veci z týchto tak určite sú to hudba. Úplne to isté čo ja Miley milujem a dala mi toho veľa či ako Hannah alebo ako Miley! :3 ďalej sú to seriály! :3 si môj človeeeek Moma! a ako posledný a tretí bod je to bižutéria :3 btw: tie náušnice sú fakt krásne. asi všetko :333
 • Anonymous • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Anonymous wrote:
  Promiň, ale úprava těchle fotek je fakt strašná, to světlo je hrozně laciné...
  A celkem se divím, že si tak chválíš ty linky od Dermacolu, já je měla jednou a nikdy víc... Vůbec nic nevydržely :/ Nejlepší linky co jsem zatím měla jsou od NARS (taky fix) a od Make-up for ever. A košile je perfektní!
  Linky od Essence ani od Catrice jsem neměla... Kromě gelových, ty umí úplně úžasné a za pár korun... Ale tu úpravu fotek opravdu zlepši... :)
 • Melika Mel • 18 DECEMBER 2013 / reply
  1. Náušnice Coco Chanel
  2.Bangerzzzzzz :3
  3.Rifle !!! :3

  Miss Melika :)
 • Katarína Malatinová • 18 DECEMBER 2013 / reply
  1.Bangerz
  2.Carrie Diaries
  3.Beanies !!!
  <3
 • Karen Ferenczova • 18 DECEMBER 2013 / reply
  1.košeľa:3
  2. AHS <3
  3.púder a linky:)
 • Dominika :) • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Moje top top je:
  Laky na nechty-zbožňujem červený a ružový a aj čierny :)
  Hudba-1D a Miley :)
  Seriály-PLL,TCD :)
  Nápoj-čaj :3
  Osoby(females)-Určite Miley,Bethany,Acacia,pozerám aj videa Dulce,Zoella a Meredith :) a ešte aj Demi :3 a samozrejme Ty! :*
 • Anonymous • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Dommie wrote:
  Moma neber to špatně, tvůj blog miluju, ale já nevím, když pořád píšeš, jak se snažíš nabrat inspiraci a zlepšovat články, aby byly kvalitnější, tak by kvalitnější být měli. Podle mě je tohle článek úplně o ničem, třeba kdyby jsi k těm věcem něco napsala, proč máš ráda ten pudr a tu linku. Takhle jen vyjmenuješ věci a čtenáři si z toho nic neodnesou. Jakoby neber to špatně, nemá to být jako hate, jen takový názor pravidelné čtenářky :)
  Absolutně nechápu, proč jsi na Dommie tak nepříjemná, když se vyjádřila slušně.
  A já bych k tomu dodala, že možná radši ani neupravuj, protože ty fotky mi teď nepřijdou, tak hezké jako je míváš jindy. Tím ušetříš spoustu času. Jinak, pokud se nepletu poslední dobou přidáváš jen nějaké tvoje favorite. Samozřejmě, že jednou za čas je to super a určitě to dá i práci, ale já bych radši uvítala něco jiného. A tohle si neber fakt zle, já tě mám ráda, ale když se mi něco nelíbí, tak ti to radši napíšu, než abych ti lezla do prdele a psala jak je to skvělé. Btw. ke každému článku taky nemusíš psát, že se zlepšuješ. Pokud se zlepšíš, my to poznáme.
 • Simona Regecová • 18 DECEMBER 2013 / reply
  1. Horúca čokoláda :D
  2. Youtube Taktiež kvôli vlogerkám (konkrétne kvôli jednej) a tiež kvôli Demi <3
  3. Laky na nechty- biely, červený, strieborný
 • Simona Obstová • 18 DECEMBER 2013 / reply
  1.ja mam tuto riasenku v modrom a je super :) 2. Blogerky - the world my kejmy ty a teri blitzen 3. Ako osobnost miley, selena a 1D :) inak zaujimavy efekt fotiek, páči sa mi:) ps: mas megaa štýl :3
 • Simona Obstová • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Simona Obstová wrote:
  1.ja mam tuto riasenku v modrom a je super :) 2. Blogerky - the world my kejmy ty a teri blitzen 3. Ako osobnost miley, selena a 1D :) inak zaujimavy efekt fotiek, páči sa mi:) ps: mas megaa štýl :3
  #1 aa z kozmetiky k tej riasenke ešte laky od catrice aj essence su fajn
 • *Larka Marič* • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Nič v zlom ale fakt sa mi nepáči úprava týchto fotiek, si úžasná bloggerka a znovu je to úžasný príspevok ale tie ''odlesky'' v každej fotke (a hlavne tam kde sú chanel náušnice) sa mi fakt nepáčia, inak nemám čo vytknúť, znova super príspevok:)
 • Anonymous • 18 DECEMBER 2013 / reply
  3 moje obľubené veci:
  1.Ty ♥ Si podľa mňa najužasnejšia bloggerka a si môj idol.
  2.Bangerz a Stars Dance sú moje naj albumy ♥
  3.Pretty little liars :) Je to proste uplne mega TOP serál ♥
  PS.: Dúfam že nevadí že to píšem anonymne :(( aleasi tak nemam žiadnu šancu vyhrať :(
 • Paťka Bučíková • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Moje tri najobľúbenejše veci...
  1.MILEY & Bangerz (úplne milujem ten album je skvelý, zimomriavky po celom tele keď počujem ako to prežíva <3 )
  2. American Horror Story -AHS pozerám od leta '13 , na prvý pohľad som sa zaľúbila do Evana/Tate <3 aj Taissa/Violet je úplne dokonalá <3 milujem tak isto aj asylum a coven (mám 13 rokov a pozeravam to, i keď je to psycho moc strasidelne mi to nepríde, podľa mňa je to super)
  3.zlatá reťaz <3 mam jednu i keď menšiu ale je krásna, mám v pláne kupovať ďalšie, tak ako aj vintage prstene <3

  +milujem červený vinovy a čierny lak <3
 • Paulína Gerbocová • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Podľa mňa bol tento článok super....:) nemusia byť všetky články iba o recenziach a ták..... Si dobrá v tom čo robíš a článok sa odlišoval od druhých a to je podľa mňa veľké plus.....:) Všetko je to iba môj názor ;)
 • Paťka Bučíková • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Prepáč že ti do toho rýpem ale tam kde máš fotka Evana a "ON WEDNESDAYS WE WEAR BLACK" tam nemá byť AHS? Napisala si TCD :-)
 • lackova iveta • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Moma máš super príspevky ,ktoré stále vylepšuješ a častokrát mi dávaš inšpiráciu.Všimla som si,že sa niektorým ľudom tieto fotky nepáčia ,ale ja sa venujem fotkám a musím sa priznať,že veľakrát sa mi fotky nepodaria. A myslím si, že aj v predchádzacúcich príspevkoch máš krásne fotky .A tri veci ktoré mam veľmi rada sú: 1.veľké,veľké náušnice 2.Miley Cyrus 3.svetríky .....A ozaj krásny prsteň máš :)
 • Paťka Bučíková • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Paťka Bučíková wrote:
  Moje tri najobľúbenejše veci...
  1.MILEY & Bangerz (úplne milujem ten album je skvelý, zimomriavky po celom tele keď počujem ako to prežíva <3 )
  2. American Horror Story -AHS pozerám od leta '13 , na prvý pohľad som sa zaľúbila do Evana/Tate <3 aj Taissa/Violet je úplne dokonalá <3 milujem tak isto aj asylum a coven (mám 13 rokov a pozeravam to, i keď je to psycho moc strasidelne mi to nepríde, podľa mňa je to super)
  3.zlatá reťaz <3 mam jednu i keď menšiu ale je krásna, mám v pláne kupovať ďalšie, tak ako aj vintage prstene <3

  +milujem červený vinovy a čierny lak <3
  A ešte že tiež idem pozeravat Seriously Cyrus.
 • Klaudia Mydliarová • 18 DECEMBER 2013 / reply
  1. Súhlasím s The Carrie Diaries, tiež môj obľúbený práve teraz. No ale tak dlhodobo sledujem aj HIMYM - How I Met You Mother, to je proste najviac. :)
  2. Páči sa mi strašne ten zlatý lak, také niečo si musím kúpiť! :3
  3. A ešte sa neviem rozhodnúť medzi tým CD od Miley alebo tá krásna reťaz z ASOSU. Je nádherná!

  Inak tento článok sa ti veľmi podaril, je to originálne ešte nikde som to nevidela. Dobre dievča! :)
 • Paulína Gerbocová • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Moje tri obľúbené veci :)
  1. Pletené svetre a čiapky :3
  2. Horúca čokoláda :P
  3. Nejaké blogy a vlogerky na youtube.....:)
 • Paťka Bučíková • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Dommie wrote:
  Moma neber to špatně, tvůj blog miluju, ale já nevím, když pořád píšeš, jak se snažíš nabrat inspiraci a zlepšovat články, aby byly kvalitnější, tak by kvalitnější být měli. Podle mě je tohle článek úplně o ničem, třeba kdyby jsi k těm věcem něco napsala, proč máš ráda ten pudr a tu linku. Takhle jen vyjmenuješ věci a čtenáři si z toho nic neodnesou. Jakoby neber to špatně, nemá to být jako hate, jen takový názor pravidelné čtenářky :)
  Hlavne že to píšeš anonymne.
 • Alexandra Matkova • 18 DECEMBER 2013 / reply
  1.lak na nechty od orly v odtieni nude 2 .košela z abercrombie 3 . štetec na licka od elfu
 • Daška • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Určite AHS pretože pri ahs som začala pozerať horory :D Najprv som o hororoch nechcela ani počuť ale teraz ich milujem :)) Potom prsteň a mileey :)
 • Anonymous • 18 DECEMBER 2013 / reply
  Kde jsi prosím koupila tu mikinu/top ? :) http://1.bp.blogspot.com/-8CADu9Lqmwo/UrHpse0T_CI/AAAAAAAAEkA/BwiDYwQPuTU/s1600/DSC_6817-001.jpg
  Děkuju... je nádherná! <3
 • Phoebe Krivoňáková • 18 DECEMBER 2013 / reply
  zo seriálov mám tiež určite najradšej PLL, AHS & Carrie Diares+ešte Once Upon a Time a Game of Thrones :)
 • Pamel Bernardova • 18 DECEMBER 2013 / reply
  1.AHS! jednoznacne :)
  2.Chozeni ven, i pres tu zimu:)
  3.Nakupovani:)
 • Katrika Peace • 19 DECEMBER 2013 / reply
  top 3 = Bangerz , Cesta od Kryštofa a Nescafé
 • Nicole Makóová • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Tak keď tri veci ja som si ich dala ako keby také "zimné" takže :D
  1. Horúca čokoláda jednoznačne <3
  2. Môj nádherný sivý sveter z H&M-ka, ktorý najviac zbožňujem, je najviac pohodlný :D:) keby môžem, nosím ho stále :D
  3. Celá tá vianočná atmosféra a tak:) byť s kamarátmi, rodinou, žiadna škola, proste chillout:)
 • Anonymous • 19 DECEMBER 2013 / reply
  1) milujem obchod tally weijl! čož ty asi nie :D
  2) čiapky z tally weijl <3
  3) vibijance milujem! :)
  moje meno Veronika Slepiakova
 • Daniela Mihalikova • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Tak 1. Věc jsou seriály,já je prostě miluju♥ a máš tu všechny které sleduju taky♥
  2. určitě rifle z tally wejl,jsou nejlepší
  a 3.ten náhrdelník je krásný,už dlouho si ho chci koupit, a asi se překvapím a koupím si ho pod stomek:) btw.super článek!
 • Lindus Ecsek • 19 DECEMBER 2013 / reply
  3 najlepsie veci? Miley,Miley,Miley❤
  Ale okrem toho,Káva,Acacia a ČIERNA💘
  Vesele Vianoce Moma 😊!!
 • Anonymous • 19 DECEMBER 2013 / reply
  čim viac sa snažiš, tym viac to dosereš moma. ;)
 • Adele. • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Dommie wrote:
  Moma neber to špatně, tvůj blog miluju, ale já nevím, když pořád píšeš, jak se snažíš nabrat inspiraci a zlepšovat články, aby byly kvalitnější, tak by kvalitnější být měli. Podle mě je tohle článek úplně o ničem, třeba kdyby jsi k těm věcem něco napsala, proč máš ráda ten pudr a tu linku. Takhle jen vyjmenuješ věci a čtenáři si z toho nic neodnesou. Jakoby neber to špatně, nemá to být jako hate, jen takový názor pravidelné čtenářky :)
  Paťka, povím ti to takto. Absolutně nechápu jaký to má význám jestli to napíšu anonymně nebo neanonymně. Když je to chvála, tak je v pořádku, že je to anonymní, ale když jí povím něco, co se mi nelíbí v anonymu, tak je to špatně. Dál taky nemůžeš vědět, jestli mám na google účet. Prosím, tohle ti už píšu teda neanonymně, když s tím máš takový velký problém. Nechápu sice jaký to má význam, ale nechme to tak. :)
 • Anonymous • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Anonymous wrote:
  čim viac sa snažiš, tym viac to dosereš moma. ;)
  Aspon ze sa pochvali :)))) aby sa ujistila, ze si vsetci vsimneme zmeny, keby sa nevychvalovala mozno si to nikto nevsimne
 • Kikuška Bazgerová • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Moje najobľúbenejšie veci sú určite špirála Pump up Booster od Miss Sporty :3 ♥ Dokonale zväčší moje mihalnice! ♥ Ďaľšia vecička je určite album Bangerz od Miley Cyrus,nielen preto,že názov je dosť podobný môjmu priezvisku,ale všetky pesničky na ňom sú dokonalé :3 ♥ Zapojila som sa do veľa súťaží,kde sa dá vyhrať a nepodarilo sa to ,tak tajne dúfam,že tu áno :D Tretia vecička je WeHeartit! ♥ Najlepšia stránka na inšpiráciu :3 Mám ju dokonca radšej ako Tumblr :D
 • Lenka Nincova • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Moje 3 naj veci sú
  1. BANGERZ - Miley Cyrus :)))
  2. MILEY CYRUS
  3. čierna košeľa
 • Sasha Love • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Super post ♥

  3 naj veci:
  1. Mileyy :)
  2. PLL
  3. Tá čierna košela je mega!

  http://just-close-eyes-and-start-dream.blogspot.sk/
 • Slavomíra Šimaliaková • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Super príspevok :)
  1.Miley
  2.Rifle z Tally Weijl
  3.over-size svetre
 • Júlia Jureková • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Opäť píšem asi ako posledná či ?
  1.PLL
  2.prsteň
  3.sephora lak
 • Zuzana Dubovická • 19 DECEMBER 2013 / reply
  1. seriály: Awkward., TCD
  2. nápoj: žihľavový čaj, voda
  3. beauty: krém :-D
 • Anonymous • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Tak už si doopakovala po Acacií,a teraz je na rade Miley :-)
 • Labelies • 19 DECEMBER 2013 / reply
  1. Můj mobil. Pořád ho mám u sebe a mám v něm naprosto všechno :D
  2. Pyžama. Nejradši bych je nosila pořád(, ale to naštěstí nedělám) jsou pohodlné a každý si nějaké oblíbí
  3. Sluchátka. Miluju hudbu a samozřejmě nejlíp zní ve sluchátkách během dlouhé cesty autem :))
 • Alexandra Andrejovová • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Dommie wrote:
  Moma neber to špatně, tvůj blog miluju, ale já nevím, když pořád píšeš, jak se snažíš nabrat inspiraci a zlepšovat články, aby byly kvalitnější, tak by kvalitnější být měli. Podle mě je tohle článek úplně o ničem, třeba kdyby jsi k těm věcem něco napsala, proč máš ráda ten pudr a tu linku. Takhle jen vyjmenuješ věci a čtenáři si z toho nic neodnesou. Jakoby neber to špatně, nemá to být jako hate, jen takový názor pravidelné čtenářky :)
  Ako určite si ľudia zoberu niečo z toho príspevku a určite to nebolo písane narýchlo...Veď keď si to vezmeš tak z toho mohol byť uplne krátký príspevok :) Ale Moma to rozdelila na obľubenú hudbu,oblečenie... Ako podľa ma si natom dala veľmi záležať, Všetko napísať+preložiť do AJ potom všetko pofotiť a upraviť fotky aby mali lepší efekt a ešte si zober že cez školu toto všetko postíhať ako tvoj komentár je odveci podľa mňa... Možno je to tvoj názor ale pravda určite nie ;)
 • Alexandra Andrejovová • 19 DECEMBER 2013 / reply
  1.)Jednoznačne PLL a AHS (máme podobný vkus na seriály :D)
  2.)Šperky, hlavne vyrazné naušnice a vintage prstene ktoré dodavajú ouffitu lepší efekt :)
  3.)A hudba, presnejšie albumy Bangerz,Midnight Memories a Stars Dance <3
 • eL schutová • 19 DECEMBER 2013 / reply
  1. Svetre. milujem ich :D vždy keď idem nakupovať aspoň jeden si kúpim. závislosť je to!
  2. iPod plný dobrej hudby. zomrela by som bez toho :) na 100%.
  3. Saga čaj a šálku. kúpila som si to včera :D a umieram z tej šálky. je taká jednoduchá ale milujem ju :D
 • Anonymous • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Ahoj moma uzasny prispevok ako vzdy <3
  1. Pesnicka krystof-cesta je ta najlepsia pesnicka za toto obdobie pri mi taka uz vianocna a som rada ze aj tebe sa paci :))
  2. Z kozmetiky preferujem max-factor puder aj spiralu
  3. Najradsej mam svetre,kosele,leginy :))
 • Drastická Daxi • 19 DECEMBER 2013 / reply
  1. Čierne linky a červený lak na nechty... Mám ten čo ty (Sally Hansen) a je skvelý :)
  2. Čo sa hudby týka asi najviac teraz počúvam Miley a Katy Perry... Sú to moje obrovské vzory.
  3. A nakoniec je to tmavomodrý sveter s covčkami na ramenách. :)
 • Marty Ouoa • 19 DECEMBER 2013 / reply
  1- Úzke tmavo-šedé rifle z Tally Weijl
  2 - Vintage prsteň!
  3 - Feelin' myself -patrí medzi moje obľúbené :)
 • CarolineForget • 19 DECEMBER 2013 / reply
  1.Seriály: PLL :) Som na to závislá už od prvého dielu :)
  2.Beauty: Rúž od Oriflame :) Neo Chic..Má krásnu farbu a vôňu a dlho vydrží :)))
  3.Bižutéria: Prstene z Claire's strieborne :)
 • Zuzana Sremaňáková • 19 DECEMBER 2013 / reply
  1, Striebrolesklý a čierny lak na nechty....tieto dve používam hlavne v zime a hodia sa takmer ku všetkému, keďže poslednú dobu nosím hlavne tmavé veci ako ty :) + ich milujem :3
  2, Z hudby najviac DEMI, Salute (od Little Mix) a Bangerz :) Nenormálne som obľúbila Miley posledné mesiace... (aj vďaka tebe)
  3, Z vecí najradšej nosím legíny, úzke rifle a k tomu dlhé svetre a čiapku :3 :)
 • Mičí • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Mojou obľúbenou časťou je hudba - Miley Cyrus - Bangerz. Preto lebo ma vie vždy nakopnúť k správnym veciam a inšpirovať. Každá jedna pesnička. Viažu sa mi na ňu rôzne spomienky, ktoré mi pripomínajú udalosti na ktoré nechcem zabudnúť. (preto som si od ježiška vypýtala rádio aby som si ich na ňom mohla púšťať a na narodeniny si požiadam o CD-čko.) :3.
  potom mám rada stránky ako weheartit, pinterest a rôzne positive/fashion tumblr. :)
  Zo šatníka obľubujem môj sveter/mikina z Tally ktorý je čierny a má zlaté zipsy na ramenách.
  Laky tam preferujem taký tmavo červený, čierny.
  Kozmetika- zmatňujúci make-up a špirála colossal volum od maybelline, voňavka Lady Gaga Fame.
  A môj obľúbený film je LOL a My sister's keeper.
 • Patrícia Puskásová • 19 DECEMBER 2013 / reply
  1. jednoznačne čierny lak !! a vínový ! tieto dva dokopy- ♥♥♥
  2. 4ierne legíny :D veľmi som si ich obľúbila
  3. tvoj štýl uplnee ♥ ,ale z môjho ešte čižmy, niečo ako Dr-Materns :) a z filmov, alebo seriálov pfuuu :D asi všetky :)
 • Kristýna Kovářová • 19 DECEMBER 2013 / reply
  1.Černý lak na tohle období se celkem hodí a můžu si ho vzít k jakému koliv oblečení :)
  2. Hudba,seriály-miluju písničky od Miley- feelin' myself, real and true :),do my thang, love money party, someone else prostě celé její album!! <3 :) její styl, jak si dělá co chce a hlavně život prožívá,úžasná osobnost <3 a dále písničku young wild and free <3, a teď seriály nejdříve to bylo Gossip Girl teď nejvíc TVD :)
  3. nejoblíbenější oblečení košile, doplňky-řetěze,vintage prsteny, džíny, svetry,různé topy :)
  a určitě i čaje :) jak ovocné tak zelené <3
 • Anonymous • 19 DECEMBER 2013 / reply
  MOMA KEDY BUDEŠ V KE? :))
 • emSoltesova • 19 DECEMBER 2013 / reply
  This comment has been removed by the author.
 • emSoltesova • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Oblečenie - asi mikina z H&M- L.O.G.G(Tá časť :D), má pekný motív, zvnútra je úžasne hebká :).. a teplá :) a ešte aj čierne nohavice z H&M- Sú úplne pohodové a príjemné na nosenie :)
  Čo sa týka kozmetiky, tak tiež tá špirála od Miss Sporty, od kedy si ju odporučila,používam ju a je fakt dobrá, poradila som ju aj mojej kamarátke a tiež je s ňou spokojná :)
  Bižutéria- prstene,prstene,PRSTENE!! :D a aj náhrdelníky:)
  Seiály- Pretty Little Liars<3 Super seriál! Nemôžem sa dočkať nasledujúcej časti! Tak dlho na ňu treba čakať.. tiež som si obľúbila TWD:)
  Osobnosti a ich stránky- TY! :) hlavne ty! a ešte aj Soňa Skoncová, weheartit.com ....atd...:)
  Tiež milujem kávu,ale rada si vychutnám aj dobrý čaj. Mám rada aj punč(čisto ovocný s karamelom), ktorý robí moja babka - bez neho nemám Vianoce! :)
  Super príspevok, ako každý jeden na tomto blogu:) Keď píšeš, že bude nový príspevok, skoro každých 5 minút kontrolujem, či tu už je :)
 • Lenka Judinová • 19 DECEMBER 2013 / reply
  This comment has been removed by the author.
 • Viktória Poliaková • 19 DECEMBER 2013 / reply
  1. Justin BIeber
  2. Beliebers
  3. Móda ♥
 • Lenka Judinová • 19 DECEMBER 2013 / reply
  1. Tak z kozmetiky najviac v tejto dobe "fičím" na telovom-nude odtieni laku na nechty od Astor a na vínovo červenom od Rimmel London.
  2. Hudba. Hudbu milujem od nepamäti a deň bez nej u mňa neexistuje:) V poslednej dobe som si obľúbila interpretov ako Miley Cyrus, Birdy, Thirty Seconds to Mars či Christinu Perri :) Ich hudba ma veľmi inšpiruje a keď sa cítim absolútne zle s depkou tak melódia či slová ma vedia "nakopnúť" :)
  3. a tretie neviem.. nebudem tu písať veci, ktoré tu už boli len aby sme mali podobný štýl ktorý by sa ti páčil a vybrala by si si ma ako výhercu.. Seriály v poslednej dobe sledujem Dva a pol chlapa a Gossip Girl, ktoré sa mi začínajú páčiť čím ďalej tým viac:)
 • Anonymous • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Anonymous wrote:
  3 moje obľubené veci:
  1.Ty ♥ Si podľa mňa najužasnejšia bloggerka a si môj idol.
  2.Bangerz a Stars Dance sú moje naj albumy ♥
  3.Pretty little liars :) Je to proste uplne mega TOP serál ♥
  PS.: Dúfam že nevadí že to píšem anonymne :(( aleasi tak nemam žiadnu šancu vyhrať :(
  dobre takže teraz mi napadlo že keby som náááhodou mala vyhrať (čo sa nestane:() tak tu napšem svoje meno aby si vedlea kto som ale musim ho napisať sem lebo sa ten komentar neda upraviť :(((((( som Martina Torjayová
 • Nela J. • 19 DECEMBER 2013 / reply
  super príspevok, milujem keď väčšinu príspevku tvoria fotky.
  moje obľúbené tak tá košela vyzerá úžasne
  ten prsteň, presne rovnaký mam ja aj keď trocha ošúchaný už :D ale zbožňujem ho, jediný prsteň ktorý mi je veľkostne dobrý :D
  a Miley samozrejme:)
 • aduška • 19 DECEMBER 2013 / reply
  1.Miley Cyrus
  2.Acacia Brinley Clark
  3.film Super Náhradník, je to fakt dobrý:D
 • Dominika Vilkovičová • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Perfektný príspevok :) No a moje tri najobľúbenejšie veci:
  1.hmmmm asi môj svetrík (ešte po mamine :))
  2.seriál Hollywood Heights :D
  3.albumy:Midnight Memories,Salute a Bangerz :D

  Môj blog: www.monsteryblog.blogspot.sk
 • Anonymous • 19 DECEMBER 2013 / reply
  tri naj veci:
  1) Acacia a jej štyl! :3
  2) Miley!
  3) košele a čierna farba :)
  (Veronika Slepiaková)
 • Anonymous • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Dommie wrote:
  Moma neber to špatně, tvůj blog miluju, ale já nevím, když pořád píšeš, jak se snažíš nabrat inspiraci a zlepšovat články, aby byly kvalitnější, tak by kvalitnější být měli. Podle mě je tohle článek úplně o ničem, třeba kdyby jsi k těm věcem něco napsala, proč máš ráda ten pudr a tu linku. Takhle jen vyjmenuješ věci a čtenáři si z toho nic neodnesou. Jakoby neber to špatně, nemá to být jako hate, jen takový názor pravidelné čtenářky :)
  hahahaha, dominiko my nemůžeme za to, že tvuj blog je na hovno
 • jozefblsak • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Moje tri najobľúbenejšie veci sú tieto.

  1. Miley Cyrus
  2. Nápoj - Sprite
  3. Pretty Little Liars
 • Petra Harišová • 19 DECEMBER 2013 / reply
  podľa mna naj veci tie doplnky všetky a všetky laky :) a tiež sa mi páči veci z Tally Weijl ale veľmi tam nemám šancu ísť :/
 • Ali Cka • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Moje tri obľúbené veci sú 1. od Mil - do my thang 2. skins aj keď to pozerám dlho 3. kniha ,,kam zmizla alaska" :)
 • Nicki Cannes • 19 DECEMBER 2013 / reply
  1. Oblečenie : voľné "štrikované" svetre ( je v ních úžasne pohodlie.. aspon podla mňa )
  2. Beauty : Báza - Loreal Paris Studio Secrets Professional ( úžasne mi pomáham keďže nosím make-up)
  3. Hudba - Bangerz, Salute
 • Diana Natan • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Beth (a celkovo vloggerky :3), riasenka a Miley ♥♥ :3 Mojím vzorom bola už ako Hannah, ale teraz to už nie je až také, ale stále ju zbožňujem :)
 • Anonymous • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Chcem sa opýtať kde pozeráš AHS ? (:
 • Nikol Magátová • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Prvá vec ktorá ma prekvapila a zároveň príjemne potešila je ďalšia súťaž. Myslím že je to super nápad a hlavne si s tým potešila mňa keďže mám Miley rada a BANGERZ by som si v blízkej dobe chcela kúpiť. Takže..Moje top 3 veci sú: 1. lak na nechty od Rimmel odtieň Purple Reign 2.čaj s príchuťou vanilkovej zmrzliny a malín 3. UNAPOLOGETIC album od Rihanny (je síce asi rok staré ale mne to vôôôbec nevadí keďže Rih je môj NAJ NAJ NAJ vzor už od 9 rokov. Čauuu
 • Nicki Cannes • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Anonymous wrote:
  Chcem sa opýtať kde pozeráš AHS ? (:
  ak si to chceš pozrieť tak tu to máš : http://www.serialycz.cz/2012/10/american-horror-story/ :)
 • Anonymous • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Moma, chcem sa ťa opýtať či sa ti náhodou tie rifle-legínorifle neroztiahli lebo ja som si cez leto kúpila v TW bordové a 1. na stehnách mi boli dobré a na páse veľké a po 2. teraz sa mi ešte trošku roztiahli ... neviem, možno iná látka, koľko si za ne dala ? :)
 • Romana Lukáčová • 19 DECEMBER 2013 / reply
  3. TOP - 1. Moma :3
  2. Miley
  3. Pesnička Do My Thang od Miley (no síce vštky sú moje od nej pesničky oblubené ale najviac tá :-) )
 • Anonymous • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Mominka, ak si myslíš že niekoho zaujíma ako sa vychvaľuješ a máš po kokot peňazí, míňaš na kokotiny lebo chceš byť slávna a by ti otecko kúpil nový iphone. Niektoré deti sú chudobné a ty len tak premárňuješ peniazmi. Tak si na omyle dievčatko, choď si ešte čítať knižku o chlapčekovi ktoré páslo húsky na lúke -.-
 • Martina Horňáková • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Anonymous wrote:
  Mominka, ak si myslíš že niekoho zaujíma ako sa vychvaľuješ a máš po kokot peňazí, míňaš na kokotiny lebo chceš byť slávna a by ti otecko kúpil nový iphone. Niektoré deti sú chudobné a ty len tak premárňuješ peniazmi. Tak si na omyle dievčatko, choď si ešte čítať knižku o chlapčekovi ktoré páslo húsky na lúke -.-
  ty si rozkošná:)
 • Lucka Hradiská • 19 DECEMBER 2013 / reply
  1. Miley ( pesnička Someone Else a celý Bangerz) ♥
  2. reťaz :O
  3. Bethany Mota ♥
 • Anonymous • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Anonymous wrote:
  Mominka, ak si myslíš že niekoho zaujíma ako sa vychvaľuješ a máš po kokot peňazí, míňaš na kokotiny lebo chceš byť slávna a by ti otecko kúpil nový iphone. Niektoré deti sú chudobné a ty len tak premárňuješ peniazmi. Tak si na omyle dievčatko, choď si ešte čítať knižku o chlapčekovi ktoré páslo húsky na lúke -.-
  like :D :D
 • Tereza Široká • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Moma prosim neupravuj tie fotky.....vyzera to vazne hrozne -.- :/ ALE tie nausnicky Channel su NÁDHERNÉ <3
  fashionworldbyterez.blogspot.sk
 • Nicki • 19 DECEMBER 2013 / reply
  1.Miley album ♥ ten je fakt top
  2.sieťkované košela z H&M
  3.miss sporty špirála :)))
 • Alexandra Murajdová • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Do giveaway sa nezapájam, lebo by to bolo, že sa vtieram, len ti chcem povedať, že zas úplne top a ak by som sa zapojila, medzi ľuďmi by si bola určite aj ty :) (aj Meredith aj Bethany, veľa, ale aj ty :)
 • Veronika Haragová • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Ahoj Moma :) Zo začiatku si mi prišla strašne namyslená a pyšná ale ako som si pozrela tvoje videá na youtube a twitcam tak som na teba úúplne zmenila názor :) Ideš si za svojím snom a užívaš si život.. Bodaj by som aj ja mala také šťastie :// Si fakt super, vďaka tebe som prišla na to, že musíš najprv človeka poznať na to aby si o ňom šíril rôzne veci :) a teraz už k tým 3 naj :D
  1. strašne som si obľúbila džús Relax- Kokos/Ananás/Banás :D síce sa to podľa mňa vôbec nehodí k zime ale jeden chlap si to kupoval tak som to skúsila ja a neľutujem :DD
  2. môj bielo- tehlový zimný sveter so sobím vzorom :) podobný ako je veľa fotiek na we♥it :3
  3. Osoby: Troye Sivan (dosť ma šokovalo, že je gay), baba, ktorá má na FB stránku Jamie's world /má super videá :DD/
  a Goga :D síce ti to asi príde divné, ale ja sa nemaľujem a mám rada aj také menej dievčenské veci :D ale tvoje príspevky sa mi páčia :) To je všetko, som rada ak si si to prečítala /mne by sa asi nechcelo/ :D :)
 • Veronika Haragová • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Veronika Haragová wrote:
  Ahoj Moma :) Zo začiatku si mi prišla strašne namyslená a pyšná ale ako som si pozrela tvoje videá na youtube a twitcam tak som na teba úúplne zmenila názor :) Ideš si za svojím snom a užívaš si život.. Bodaj by som aj ja mala také šťastie :// Si fakt super, vďaka tebe som prišla na to, že musíš najprv človeka poznať na to aby si o ňom šíril rôzne veci :) a teraz už k tým 3 naj :D
  1. strašne som si obľúbila džús Relax- Kokos/Ananás/Banás :D síce sa to podľa mňa vôbec nehodí k zime ale jeden chlap si to kupoval tak som to skúsila ja a neľutujem :DD
  2. môj bielo- tehlový zimný sveter so sobím vzorom :) podobný ako je veľa fotiek na we♥it :3
  3. Osoby: Troye Sivan (dosť ma šokovalo, že je gay), baba, ktorá má na FB stránku Jamie's world /má super videá :DD/
  a Goga :D síce ti to asi príde divné, ale ja sa nemaľujem a mám rada aj také menej dievčenské veci :D ale tvoje príspevky sa mi páčia :) To je všetko, som rada ak si si to prečítala /mne by sa asi nechcelo/ :D :)
  či počkať.. to sme si mali vyberať z vecí čo sa páčia tebe? O.o :D
 • Zuzana Kresinova • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Dommie wrote:
  Moma neber to špatně, tvůj blog miluju, ale já nevím, když pořád píšeš, jak se snažíš nabrat inspiraci a zlepšovat články, aby byly kvalitnější, tak by kvalitnější být měli. Podle mě je tohle článek úplně o ničem, třeba kdyby jsi k těm věcem něco napsala, proč máš ráda ten pudr a tu linku. Takhle jen vyjmenuješ věci a čtenáři si z toho nic neodnesou. Jakoby neber to špatně, nemá to být jako hate, jen takový názor pravidelné čtenářky :)
  Moma, neber si to nějak zle nebo osobně, ale možná by jsi se měla naučit přijímat i špatnou kritiku a né jen dobrou. :) Víš i čtenáři ti totiž svym názorem pomáhaj svým způsobem ke zlepšení blogu. Jinak článek je dobrej, ale souhlasim s tim, že je to článek ze kterýho si nikdo nic nevezme. :)
 • Zuzana Kresinova • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Dommie wrote:
  Moma neber to špatně, tvůj blog miluju, ale já nevím, když pořád píšeš, jak se snažíš nabrat inspiraci a zlepšovat články, aby byly kvalitnější, tak by kvalitnější být měli. Podle mě je tohle článek úplně o ničem, třeba kdyby jsi k těm věcem něco napsala, proč máš ráda ten pudr a tu linku. Takhle jen vyjmenuješ věci a čtenáři si z toho nic neodnesou. Jakoby neber to špatně, nemá to být jako hate, jen takový názor pravidelné čtenářky :)
  a anonym kterej napsal že Dommie má blog na hovno tak je asi s prominutim trochu mimo, protože Dommie má naopak vážně dobrý články, který člověka i inspirujou! :) Když už se chceš takhle vyjádřit tak aspoň neanonymě ty hrdinko! ;)
 • Helena Poliaková • 19 DECEMBER 2013 / reply
  1. Top- TY (tvoje príspevky sú vždy úžasné, a vždy si ich prečítam aspoň 3 krát)
  2. Špirála od Oriflame- Black Out
  3. Púder od Rimmel London, Lasting finish minerals
  ;) Pá ;)
 • Timea Mojžišová • 19 DECEMBER 2013 / reply
  This comment has been removed by the author.
 • Timea Mojžišová • 19 DECEMBER 2013 / reply
  1. Miley Cyrus ♥
  2.Košele, úplne ich zbožnujem!! ♥ ♥
  3.Fotenie :3
 • Malaa Inta • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Super článek! :-)
  1.) Určitě PLL,AHS,TVD, The Originals, Ravenswood a Teen Wolf tohle jsou moje určitě TOP seriály! :-)
  2.) Acacia, Ty, Miley, Justin Bieber!
  3.) A hrozně jsem si oblíbila černou barvu, hlavně lak na nehty od Veryme (oriflame)
  4.) sice jsi chtěla jenom 3 ale tak snad to nevadí:-D Miluju tu vánoční atmosféru! Ozdoby a vánoční písničky v OC, pohádky v televizi, a rodinu pohromadě :-)
 • Peace Diana • 19 DECEMBER 2013 / reply
  1. zlatý lak, je strašne pekný ale neviem kde ho mám zohnat
  2.reťaz , uz čakaám kedy mi pride z ebayu
  3. album Mileyyy Bangerz je úplne super stále ho počúvam!
 • Nika Tomanová • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Rifle Tally, zlatá reťaz a káva ;)
 • Ivana Ilcisinova • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Dokonalý príspevok :3
  Laky: červené a vínovo červené :)
  Seriály: PLL♥
  Hudba: Eminem, Lady Gaga, Miley :)
  Osoby: Ty♥!
 • Anonymous • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Pozri si 2. a 3. sériu AHS a zamiluješ si Evana ešte viac :)
 • Martina Horňáková • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Veronika Haragová wrote:
  Ahoj Moma :) Zo začiatku si mi prišla strašne namyslená a pyšná ale ako som si pozrela tvoje videá na youtube a twitcam tak som na teba úúplne zmenila názor :) Ideš si za svojím snom a užívaš si život.. Bodaj by som aj ja mala také šťastie :// Si fakt super, vďaka tebe som prišla na to, že musíš najprv človeka poznať na to aby si o ňom šíril rôzne veci :) a teraz už k tým 3 naj :D
  1. strašne som si obľúbila džús Relax- Kokos/Ananás/Banás :D síce sa to podľa mňa vôbec nehodí k zime ale jeden chlap si to kupoval tak som to skúsila ja a neľutujem :DD
  2. môj bielo- tehlový zimný sveter so sobím vzorom :) podobný ako je veľa fotiek na we♥it :3
  3. Osoby: Troye Sivan (dosť ma šokovalo, že je gay), baba, ktorá má na FB stránku Jamie's world /má super videá :DD/
  a Goga :D síce ti to asi príde divné, ale ja sa nemaľujem a mám rada aj také menej dievčenské veci :D ale tvoje príspevky sa mi páčia :) To je všetko, som rada ak si si to prečítala /mne by sa asi nechcelo/ :D :)
  nie a si jedna z mála, ktorá to pochopila:D Ďakujem!!!!
 • Lexie • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Nieje to podľa poradia, ale moja top 3 je červeno-modrá košeľa, album Midnight Memories od 1D a beanies s nápismi.

  http://just-followyourdreams.blogspot.sk/
 • Veronika Melničáková • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Úplne TOP príspevok,podaril sa ti ^.^
  1.Medzi moje najpočúvanejšie určite patrí album BANGERZ od Miley:3 ..A v tomto vianočnom období nedám dopustiť na vianočne pesničky :3
  2.Košele! veľa košiel..vyzeraju strašne dobre a pritom su veľmi pohodlne:)
  3.Z bižuterie najviac nosím ostňovy naramok v bronzovej a striebornej farbe zo stranky wayfarer.sk :)
  Pá:))
 • Veronika Melničáková • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Úplne TOP príspevok,podaril sa ti ^.^
  1.Medzi moje najpočúvanejšie určite patrí album BANGERZ od Miley:3 ..A v tomto vianočnom období nedám dopustiť na vianočne pesničky :3
  2.Košele! veľa košiel..vyzeraju strašne dobre a pritom su veľmi pohodlne:)
  3.Z bižuterie najviac nosím ostňovy naramok v bronzovej a striebornej farbe zo stranky wayfarer.sk :)
  Pá:))
 • Sabina Lukáčová • 19 DECEMBER 2013 / reply
  Ahoj..Super príspevok!! :) naozaj super a je vidieť že sa snažíš :) A k tej giveaway..
  1. Stay Mate od Rimmel London
  2. JUSTIN BIEBER <333333333333
  3. Rúž od Mary Kay; Pink Shimmer & Sweet Nectar. Milujem ich :)
 • Dominika Domč • 20 DECEMBER 2013 / reply
  Najobľúbenejsia vec je určite Album Bangerz ;3
 • Timí Puzderova • 20 DECEMBER 2013 / reply
  Je vidno že ti na blogu záleži, aj najnovší príspevok Christmas Nails je super!! A k tomuto, moje TOP 3 sú :
  1. Špirála Rocket od Maybelline
  2. V zime určite horúca čokoláda so šľahačkou:3
  3. weheartit, kde len tak pozerám obrázky, ked sa nudím, alebo keď chcem niečo nájsť :)
 • Adele. • 20 DECEMBER 2013 / reply
  Anonymous wrote:
  Mominka, ak si myslíš že niekoho zaujíma ako sa vychvaľuješ a máš po kokot peňazí, míňaš na kokotiny lebo chceš byť slávna a by ti otecko kúpil nový iphone. Niektoré deti sú chudobné a ty len tak premárňuješ peniazmi. Tak si na omyle dievčatko, choď si ešte čítať knižku o chlapčekovi ktoré páslo húsky na lúke -.-
  ona, ale nemůže za chudobu.
 • Dóríí Floorline • 20 DECEMBER 2013 / reply
  Moje 3 naj veci sú :
  1.Bangerz CD čo žial len na nete viem počúvať lebo nikde nevedela som kúpiť
  2.Pretty Little Liars ♥
  3.Lapis-lazu náhrdelník
 • Dóri • 20 DECEMBER 2013 / reply
  Moje najoblúbenejšie veci :
  1. Baby Lips :)
  2.The Vampire Diaries
  3. weheart it ♥
 • Timi Pőthe • 20 DECEMBER 2013 / reply
  Najoblúbenejšie veci u mňa sú :
  1.Pretty Little Liars ♥
  2.košela
  3. horúca čokoláda ☺
 • Anonymous • 20 DECEMBER 2013 / reply
  Si strašne namyslená a sprostá.. logika 5 ročného decka ani kritiku nevieš príjmať !! Ako toto a blogerka ??!!! milión päťsto poznám od teba lepších ... Naozaj nechápem tích ľudí čo ťa tu vychvaľujú fakt musia byť zaslepení ... Dúfam že si to niekedy uvedomíš Martina.
 • Anonymous • 20 DECEMBER 2013 / reply
  Anonymous wrote:
  Si strašne namyslená a sprostá.. logika 5 ročného decka ani kritiku nevieš príjmať !! Ako toto a blogerka ??!!! milión päťsto poznám od teba lepších ... Naozaj nechápem tích ľudí čo ťa tu vychvaľujú fakt musia byť zaslepení ... Dúfam že si to niekedy uvedomíš Martina.
  Máš pravdu..je sprostá.
 • Anonymous • 20 DECEMBER 2013 / reply
  Dommie wrote:
  Moma neber to špatně, tvůj blog miluju, ale já nevím, když pořád píšeš, jak se snažíš nabrat inspiraci a zlepšovat články, aby byly kvalitnější, tak by kvalitnější být měli. Podle mě je tohle článek úplně o ničem, třeba kdyby jsi k těm věcem něco napsala, proč máš ráda ten pudr a tu linku. Takhle jen vyjmenuješ věci a čtenáři si z toho nic neodnesou. Jakoby neber to špatně, nemá to být jako hate, jen takový názor pravidelné čtenářky :)
  presne tak, nemusíš písať všade ako sa chceš zlepšiť a zlepšuješ sa. keď sa budeš zlepšovať my to vidieť budeme a sledovanosť a počet tvojich fanúšikov bude narastať. ale s takýmto prístupom aký máš teraz ty, sa potom nečuduj, že hejty budeš mať vždy viac.
 • Veronika Haragová • 20 DECEMBER 2013 / reply
  Veronika Haragová wrote:
  Ahoj Moma :) Zo začiatku si mi prišla strašne namyslená a pyšná ale ako som si pozrela tvoje videá na youtube a twitcam tak som na teba úúplne zmenila názor :) Ideš si za svojím snom a užívaš si život.. Bodaj by som aj ja mala také šťastie :// Si fakt super, vďaka tebe som prišla na to, že musíš najprv človeka poznať na to aby si o ňom šíril rôzne veci :) a teraz už k tým 3 naj :D
  1. strašne som si obľúbila džús Relax- Kokos/Ananás/Banás :D síce sa to podľa mňa vôbec nehodí k zime ale jeden chlap si to kupoval tak som to skúsila ja a neľutujem :DD
  2. môj bielo- tehlový zimný sveter so sobím vzorom :) podobný ako je veľa fotiek na we♥it :3
  3. Osoby: Troye Sivan (dosť ma šokovalo, že je gay), baba, ktorá má na FB stránku Jamie's world /má super videá :DD/
  a Goga :D síce ti to asi príde divné, ale ja sa nemaľujem a mám rada aj také menej dievčenské veci :D ale tvoje príspevky sa mi páčia :) To je všetko, som rada ak si si to prečítala /mne by sa asi nechcelo/ :D :)
  Wow!! Ja som niečomu pochopila. Stal sa asi zázrak! :D Myslela som si to preto, lebo každý ma medzi svojimi 3 najobľúbenejšími vecami album Bangerz O.o
 • Veronika Haragová • 20 DECEMBER 2013 / reply
  Anonymous wrote:
  Si strašne namyslená a sprostá.. logika 5 ročného decka ani kritiku nevieš príjmať !! Ako toto a blogerka ??!!! milión päťsto poznám od teba lepších ... Naozaj nechápem tích ľudí čo ťa tu vychvaľujú fakt musia byť zaslepení ... Dúfam že si to niekedy uvedomíš Martina.
  jediný kto je tu sprostí ste vy dve.. to vás baví robiť toto? načo si pozeráte jej blog keď nenávidíte? choďte do prdele. nikoho váš názor nezaujíma
 • Anonymous • 20 DECEMBER 2013 / reply
  Anonymous wrote:
  Chcem sa opýtať kde pozeráš AHS ? (:
  Ďakujem :)
 • Anonymous • 20 DECEMBER 2013 / reply
  zdá sa mi, že to neboli dve, ale jedna :)
 • Style ByNicoll • 20 DECEMBER 2013 / reply
  1, Jednoznačne Miley, je to moja obľúbená celebrita, už od 10 rokov, sledovala a milovala som ju už za Hannah Montanu <3
  2, Bagnerz - Najdokonalejší album, má prekrásny hlas no :3
  3, Pump up booster - Úžasná riasenka, najdokonalejšia proste, mala som ju ale vyschla mi asi po 5 mesiacoch? :) Ale typujem, že si ju kúpim znovu :')
 • Leila Trabelssie • 20 DECEMBER 2013 / reply
  Oblečenie: najradšej cez zimu nosím svetre :) sveter sa hodí na všetko tento rok som si obľúbila najmä štrikované :) sú teplé a nie je v nich zima .. potom nohavice cez zimu nosievam farby väčšinou čierná, tmavomodrá a riflová :) a cez leto zase všetky farby čo sú :D .. a k takýmto jednoduchým veciam si doplním bižutériu ale zase nie moc prehnanú buď si dám veľký prsteň alebo dlhý náhrdelnik a náramky :)
 • Michaela Chnurikova • 20 DECEMBER 2013 / reply
  Ahoj♥
  1.SERIÁLY(TCD,AHS,TVD,PLL...)
  2.Bagnerzzzzzz♥
  3.KO-ŠI-LE pořád nějaké chci ,ale všechny jsou drahé ale prostě děsně je miluju:D!!
  Super tip na nehty, děkuju'♥
 • Mel A. • 20 DECEMBER 2013 / reply
  Anonymous wrote:
  Momka ako stále úplne znovu TOP príspevok :33 zbožňujem ťa si pre mňa vzor :) úplne mega každé slovo ;))
  Pripájam sa !!! :)
  Miss Mel :)
 • Veronika • 20 DECEMBER 2013 / reply
  1. PLL ( Milujem PLL a nemôžem sa dočkať, kedy vyjde nový diel :3 )
  2. Čaje (Zbožňujem čaje, hlavne v tomto zimnom období, kedy fakt dobre zahrejú :) )
  3. Bangerz ( Kedysi som veľmi frčala na Miley, resp. Hanne Montane. Milovala som ten seriál, skoro každú druhú vec, ktorú som doma mala, bola HM. Potom bola taká menšia odmlka a teraz zbožňujem Miley ako Miley, jej pesničky a jej hlas. Je to skvelá speváčka :) )
 • Nicki Cannes • 20 DECEMBER 2013 / reply
  1. Oblečenie : voľné "štrikované" svetre ( je v ních úžasne pohodlie.. aspon podla mňa )
  2. Beauty : Báza - Loreal Paris Studio Secrets Professional ( úžasne mi pomáham keďže nosím make-up)
  3. Hudba - Bangerz, Salute
  FB: Nikush Smile Žiaková
 • Evs • 20 DECEMBER 2013 / reply
  Oblečenie - môj nový hrubý svetrík z gate :) vid foto http://instagram.com/p/iJE-4HL4qT/
  Laky na nechty - úplne najviac je pre mňa od miss sporty oh my gem 002
  Seriály - PLL a TCD ♥♥ srdcovky
  a Miley je skvelá ♥ pozerala si The Movement? :)
 • Paulína Zacharová • 21 DECEMBER 2013 / reply
  1. mám moc rada košele a tiež také tieločká, rada ich nosím, lebo sú ppohodlné a jednoduché :-)
  2. zbožňujem špirálu pump up mascara booster od miss sporty, ktorú si zverejnila ... už ju používam skoro rok a len tak rýchlo ju nevymením :-)
  3. seriálu PLL som úplne prepadla :-D vždy na konci série sa stane niečo nečakané a potom čakaj na ďalšiu neznášam a milujem zároveň :-P
 • Kristýna Plšková • 21 DECEMBER 2013 / reply
  1.oblečení:určitě svetry :3
  2.laky: červený nebo vínový :)
  3. a seriály : The Vampire Diaries a PLL mám taky ráda :3 .. poslední dobou jsem si oblíbila i The Secret circle :)
 • Anonymous • 21 DECEMBER 2013 / reply
  prosimtě zahoď ten program na úpravu fotek.je to hnus
 • Rebeka Becky • 21 DECEMBER 2013 / reply
  beaute: mozaikový púder od NYC
  oblečenie: svetrík so psom z Gate
  Laky: čierny od Miss sporty :))
  http://everythingaboutmyworld58.blogspot.sk/
 • Anonymous • 21 DECEMBER 2013 / reply
  Dommie wrote:
  Moma neber to špatně, tvůj blog miluju, ale já nevím, když pořád píšeš, jak se snažíš nabrat inspiraci a zlepšovat články, aby byly kvalitnější, tak by kvalitnější být měli. Podle mě je tohle článek úplně o ničem, třeba kdyby jsi k těm věcem něco napsala, proč máš ráda ten pudr a tu linku. Takhle jen vyjmenuješ věci a čtenáři si z toho nic neodnesou. Jakoby neber to špatně, nemá to být jako hate, jen takový názor pravidelné čtenářky :)
  Zuzanko, ty si taky vycákaná Directionerka co letí po Dommie? :-))
  A když chceš ze sebe dělat chytrou, tak si to po sobě přečti :)
 • Anonymous • 21 DECEMBER 2013 / reply
  Hranie v klipe na Can't let go jej strašne závidím kôli scénkam s Jaiom Brooksom :3 <3
 • Bianca Biačková • 21 DECEMBER 2013 / reply
  top 3 určite u mňa čaje <3 aj v lete si dám čaj :D:D:D:DD
  potom červený lak :3 v zime skoro stále len červený lak :3
  a Bangerz <3 :)
 • Zuzana Kresinova • 22 DECEMBER 2013 / reply
  Dommie wrote:
  Moma neber to špatně, tvůj blog miluju, ale já nevím, když pořád píšeš, jak se snažíš nabrat inspiraci a zlepšovat články, aby byly kvalitnější, tak by kvalitnější být měli. Podle mě je tohle článek úplně o ničem, třeba kdyby jsi k těm věcem něco napsala, proč máš ráda ten pudr a tu linku. Takhle jen vyjmenuješ věci a čtenáři si z toho nic neodnesou. Jakoby neber to špatně, nemá to být jako hate, jen takový názor pravidelné čtenářky :)
  Neříkej mi Zuzanko když mě osobně neznáš a po sobě to přečtený mám ;) Oh jistě jsem uplněj nejvíc ,,vycákaná Directionerka" která na Dominiky blog narazila totiž uplně náhodou přes kamarádku, ale nějaká blbá anonymka o mě ví přece víc než já :'D Jo pojďme být všichni IN jak to v dnešní době je, velký frajerky co soudí podle hudby, jak ubohý a pod úroveň :) kolik ti je? 7 nebo 8 ? :D
 • Nicki Cannes • 22 DECEMBER 2013 / reply
  1. Oblečenie : voľné "štrikované" svetre ( je v ních úžasne pohodlie.. aspon podla mňa )
  2. Beauty : Báza - Loreal Paris Studio Secrets Professional ( úžasne mi pomáham keďže nosím make-up)
  3. Hudba - Bangerz, Salute
 • Timea M • 22 DECEMBER 2013 / reply
  Ahoj Moma! :)
  1.Nápoj: čaje!! milujem jablkovo-škoricový <3
  2.Hudba: Miley :3
  3. Laky na nechty:oblubene farby cez su umna biela,červená a čierna :)
  Všetko odo mňa.
  Veselé Vianoce Moma! <3
 • Anonymous • 22 DECEMBER 2013 / reply
  Dommie wrote:
  Moma neber to špatně, tvůj blog miluju, ale já nevím, když pořád píšeš, jak se snažíš nabrat inspiraci a zlepšovat články, aby byly kvalitnější, tak by kvalitnější být měli. Podle mě je tohle článek úplně o ničem, třeba kdyby jsi k těm věcem něco napsala, proč máš ráda ten pudr a tu linku. Takhle jen vyjmenuješ věci a čtenáři si z toho nic neodnesou. Jakoby neber to špatně, nemá to být jako hate, jen takový názor pravidelné čtenářky :)
  Kdyby něco, mě je 20 a nikoho nesoudím podle hudby ;) sama jsem Directionerka a jezdím na srazy, jenže tam každá patnáctiletá pipinka běží za Dominičkou, aby se s ní vyfotila.
 • Anonymous • 22 DECEMBER 2013 / reply
  Dommie wrote:
  Moma neber to špatně, tvůj blog miluju, ale já nevím, když pořád píšeš, jak se snažíš nabrat inspiraci a zlepšovat články, aby byly kvalitnější, tak by kvalitnější být měli. Podle mě je tohle článek úplně o ničem, třeba kdyby jsi k těm věcem něco napsala, proč máš ráda ten pudr a tu linku. Takhle jen vyjmenuješ věci a čtenáři si z toho nic neodnesou. Jakoby neber to špatně, nemá to být jako hate, jen takový názor pravidelné čtenářky :)
  *mně
  omlouvám se :-)
 • Anonymous • 22 DECEMBER 2013 / reply
  Super! a teraz sa jej tu všetci pchajte do riti jako najviac viete! :333 moma? úprimne si myslím že celý tvoj blog je o tom, že kde si bola..čo si si kúpila a koľko si minula. Inšpirácia nikde :))
 • Lucka Kostacova • 22 DECEMBER 2013 / reply
  Moma dakujeeeem ti moc <3333 (už som ti písala na FB)
 • Lucka Kostacova • 22 DECEMBER 2013 / reply
  This comment has been removed by the author.
 • Jana Bizubová • 23 DECEMBER 2013 / reply
  1. Hudba: Album Bangerz :3 zbožňujem Miley a keď príde niekedy bližšie ku Slovensku tak by som veľmi rada išla :) uži si to:) :3
  2. Laky: presne ten čo máš..Sephora by O.P.I. shade Looks like rain, dear :3
  3. Oblečenie: od vystúpenia, ktoré sme mali nedávno (štýl Michael Jackson) fičím na čiernych sakách :3
 • Dominika Čunderlíková • 30 DECEMBER 2013 / reply
  Skinny Jeans tmavomodrá farba- H&M
  Šedé tričko nad pupok- Shana
  Čierno-biely sveter (dĺžka pod kolená)- Yessica
  ale dám ešte jednu vec:
  Čierna Beanies s nápisom WHOA- Tally Wejl
  ale dám tu aj z kozmetiky:
  Catrice na úpravu obočia
  Rúž 7 Hot Love- BIPA
  Linka na oči- ASTOR
  to je asi všetko :))
 • Martina K • 30 DECEMBER 2013 / reply
  Ahoj Moma :)
  1.Oblečenie: tmavo šedé krátke tričko Créme de la créme -tuším Gate
  beanie čapica s nápisom True Belieber- kúpila mi kamoška, ale je to z wayfarer.sk
  2. Laky na nechty: z nude odtieňov. - NYC 170 Oh Soho Sweet
  z farebnejších: Catrice 875 It´s All I Can Blue
  3. Hudba: Pesničky z Journals a v poslednej dobe aj songy z Bangerz (žiaľ, len na internete a v mobile). Naj z Bangerz je pre mňa asi Do My Thang :)
 • Sabina Lukáčová • 31 DECEMBER 2013 / reply
  Ahoj..Super príspevok!! :) naozaj super a je vidieť že sa snažíš a ešte k tomu si veľmi milá a keď som sa ťa niečo opýtala vždy si mi pomohla. :) A k tej giveaway..
  1. Stay Mate od Rimmel London
  2. JUSTIN BIEBER & MILEY<333333333333
  3. Rúž od Mary Kay; Pink Shimmer & Sweet Nectar. Milujem ich :)
  a viem, že mám dať tri veci ale strašne som sa zalúbila do Someday by Justin Bieber<333
 • Teresa • 31 DECEMBER 2013 / reply
  1.Laky-Zlatý lak na nehty
  2.Bižuterie-vintage prsten
  3.Hudba-Bangerz ♥
  :)
 • Denisa Slobodova • 02 JANUARY 2014 / reply
  1, zoeva štetce
  2, PLL
  3, čaj, čaj, čaj :)
 • Maria Zelenayova • 03 JANUARY 2014 / reply
  Hateri budu hatovať stále :D A možno majú daní ľudia iba zlí deň, takže (myslim si že si z toho nič nerobíš, ale keby náhodou áno..) nič si z toho nerob :D a čo sa týka fotiek (trochu som zachytila hore diskusiu, i keď bola dávno) kašli na to, je tam vidieť pointa a nevizerá to zle... mne sa páči že fotky kozmetických prípravkov su pekne ostre aj oblecenia a asi dana osoba narazala na tému hudba :D ale tam si musi vsimnut osoba, ze je fotení mobil fotakom, co je dost tazke, takže to je v pohode :)

  a asi si vyberem tému čaje :) jedna z mála vecí, ktorá mi pomáha keď som chorá...
  1. najradšej mám prírodne, keď sa dostanem originál k bylinkam som rada (materinna duska, mäta-známy nam dali, alebo keď som v horách tak som si nazbierala cez leto ešte keď som bola vTatrách)
  2. Teekane (asi slivkový)
  3. a akýkolvek prieduškový + citron + med (veeeeela medu) a zarucene to pomoze :))
 • Ady Madudova • 04 JANUARY 2014 / reply
  Fuha, viem že ma nevyberieš ale skusím štastie,Čiže :
  -Miley Cyrus Brangerz (Celkovo zbožňujem MILEY idem aj na BANGERZ TOUR :3
  - Maskara- Miss Sporty PUMP UP BOOSTER
  -Pistácie
  -Boty z Lakovanej Kože
  -Môj foťak.
 • Ady Madudova • 04 JANUARY 2014 / reply
  Fuha, viem že ma nevyberieš ale skusím štastie,Čiže :
  -Miley Cyrus Brangerz (Celkovo zbožňujem MILEY idem aj na BANGERZ TOUR :3
  - Maskara- Miss Sporty PUMP UP BOOSTER
  -Pistácie
  -Boty z Lakovanej Kože
  -Môj foťak.
 • Anonymous • 11 JANUARY 2014 / reply
  Zuzana Dubovická wrote:
  1. seriály: Awkward., TCD
  2. nápoj: žihľavový čaj, voda
  3. beauty: krém :-D
  Cez čo pozeráš TCD? Ďakujem
 • Anonymous • 10 FEBRUARY 2014 / reply
  -Miley mame ja aj moja sestra velmi radi podlamna je to uzasna spevacka :)
  -Medzi moj obluneny produkt urcite patry telive mlieko Body Lotion .. Jasmine & Water Lily od Victorias Secret :)
  - Dalsi moj produkt je taktie od Victorias Secret a to parfem NOIR TEASE ktory je uzasny a ja ho milujem ;)
  - medzi moju oblubenu youtuberku patri taktiez tebou spomynana Michell Phan ale tiez Dulce Candy a Thats Heart :))
  - No a mojim oblubenym serialom je PLL, Bones a Bostonske vrazdy :)
  - A medzi moj oblubeny napoj patty jednoznaxne caj ... najme ovocne ;))
 • tjziqmmy • 27 OCTOBER 2015 / reply
  tEvgsK <a href="http://kuxjfzmjegmn.com/">kuxjfzmjegmn</a>, [url=http://gelkpqcxeoms.com/]gelkpqcxeoms[/url], [link=http://urwlfqqkpqez.com/]urwlfqqkpqez[/link], http://iuvbafeuniih.com/
Responding to