Spring breeze

2015-04-20 18:50:00
BeautyAj napriek tomu, že počasie moc nespolupracuje, je tu jar, ktorá vždy žije farbami. Meníme farby v šatníkoch, tak isto aj na našich tanieroch a celkovo si v tomto období roka doprajeme viac regenerácie. Či už teda tej vnútornej vo forme zdravej jarnej očisty a detoxikácie, alebo staraním sa o svoj vonkajší vzhľad. K vonkajšej kráse okrem sviežeho jarného outfitu a ľahkého prirodzeného make-upu neodmysliteľne patria aj upravené ruky a mnohí viete, že pre mňa je to obzvlásť dôležité, haha! Preto som sa rozhodla, že vám dnes ukážem laky, ktoré posledné jarné dni používam najčastejšie. Zhodou náhod sú všetky moje najpoužívanejšie laky značky Sally Hansen či už z tej staršej klasickej, alebo novšej miracle gel kolekcie. Čo sa týka ich výdrže nemám pocit, že je medzi týmito dvoma kolekciami nejaký výrazný rozdiel aj keď je pravda, že kolekcia miracle gel mi predĺži manikúru o 1 maximálne 2 dni, ako je pri iných lakoch bežné:)


Už  tretí rok po sebe v tomto období patrí medzi moje najpoužívanejšie laky ten v mintovom odtieni. Tentokrát je to  ''Breeze Blue'' od Sally Hansen. Je to svieža farba, ktorá vždy vyvolá efekt perfektne upravených nechtov.
Druhý lak je zároveň úplnou klasikou. Tak ako pri čiernej, tak aj pri bielej platí, že ňou nič nepokazíme (možno iba v nejakých extrémnych prípadoch). Keďže čierny lak som nosila celé 4 predošlé mesiace rozhodla som sa, že ho na nejaký čas obmedzím. Biela je veľmi neutrálna, hodí sa ku každému outfitu a je skvelou voľbou v jarných či letných mesiacoch. Takže druhým a zároveň veľmi univerzálnym favoritom je biela, konkrétne táto v odtieni ''White on''.
A keďže ja sa rada držím tej univerzálnosti (pretože je to vždy najpraktickejšie riešenie) ďalším favoritom je béžovo-sivý lak v odtieni ''Birthday Suit''. Je to veľmi pekný nude odtieň, ktorý je zároveň zlatou strednou cestou. Ani biely, ani farebný a zároveň na jar ako stvorený!
Aby som neostala len pri odtieňoch podobných bielej, obmieňam ich s mojimi dvoma obľúbenými pastelovými lakmi. Prvý, s výrazným marhuľkovým (nie oranžovým! haha) odtieňom ''Malibu Peach'', ktorý skvele oživí akýkoľvek jednoduchý jarný outfit a druhý ''All Chalked Up'', ktorý má krásny pastelový skoro až baby odtieň fialovej.

A aby celková úprava nechtov bola perfektná, používam olej na nechtové lôžko od Orly, ktorý mi okolie nechtov vyživuje a hydratuje. Ak teda máte problém so suchou a neupravenou kožou okolo nechtov, odporúčam vám tento olej.  Myslím, že aj napriek vyššej cene je skvelou investíciou, pretože stačí použiť naozaj len minimálne množstvo. Kúpite ho v drogérii DM.


Máte aj vy nejaký obľúbený lak, ktorý si vás získal farbou či výdržou? Dajte mi tip do komentára, možno ho nájdete v nadchádzajúcih Aprilových favoritoch! :)

5 Comments

 • Anonymous • 20 APRIL 2015 / reply
  Ten fialový je strašne pekný, dá sa kúpiť normálne v dmku? :)
 • Nikol Mullerova • 20 APRIL 2015 / reply
  Zrovna dneska jsem se na ten olejíček koukala a nebyla si jistá jestli ho mám koupit, tak jak to vidím, zítra si pro něj zaletím a společně i nějaký ten nude lak.
 • Ann • 20 APRIL 2015 / reply
  Super farby! Milujem takéto neutrálne laky, ale aj ten Malibu Peach je perfektný :) Asi vyskúšam, lebo často nosím telové farby alebo červený to sú také moje klasiky. Aj keď to bolo za čias gélových nechtov a teraz si udržiavam svoje, len väčšinou ani deň mi nevydržia keď si ich nalakujem, tak asi siahnem po tejto značke, hádam budem mať viac šťastia a vydržia dlhšie ako tie čo mám teraz :)
 • Nina Ilievová • 20 APRIL 2015 / reply
  Momi nestíham sledovať tvoj blog, tak často pridávaš, haha. Chcela som si prečítať nový príspevok a zistila som, že som si ešte neprečítala asi tri predošlé! Inak spomínam ťa v novom článku na svojom blogu stillnina.blogspot.sk
  Si super a len tak ďalej!
  P.S.: Ak tu je odo mňa takýto istý komentár dvakrát, tak pardón, len mi nejako zblbol počítač...
 • Anonymous • 20 APRIL 2015 / reply
  Oficiálne môžem prehlásiť,že zbožňujem novú Momu! Vidím,že si šťastná,že Ťa tvoj blog napĺňa,že zdravý životný štýl je to,čo Ťa baví. Vyžaruješ tak pozitívnu energiu akú necítim od žiadneho iného blogera. :)
  Najmä vďaka tebe som sa rozhodla zmeniť svoj život k lepšiemu a začala som sa zdravšie stravovať. Ešte to nie je to,čo by to malo byť ale časom to hádam doladím,hehe.
  Tvoj blog som už odporučila viacerým kamarátkam (jedna zostala na blogu závislá :DD) a určite v tom budem pokračovať. Sledujem Ťa už viac ako rok a ak vieš byť v písaní ešte lepšia ako doteraz tak to sa v živote určite nestratíš.
  Je to trošku dlhé,pretože ja nie som ten typ,čo píše komentáre (hanbim sa ich písať :DD) tak to tu zhrniem do jedného.
  Buď sama sebou,taká aká si,lebo tak si najlepšia.
  A nechcem aby to vyzeralo,že sa podlizujem len som Ti chcela poďakovať za to,čo pre svojich fanúšikov robíš. :))
Responding to