Pop of spring shade

2015-03-27 18:16:00
Beauty


Pred pár dňami začala jar a ja už som si stihla splniť prvú časť svojho wish-listu určeného na toto obdobie. Okrem nášho tela nie len šatník potrebuje jarnú očistu ale taktiež aj líčenie, ktoré by sa s príchodom jari malo zmeniť na svieže a jednoduché.Už dlhšie som rozmýšľala, ako oživím svoj make-up look. Ako v drogériach, tak aj na inernete som hľadala paletky, ktoré by zodpovedali mojim očakávaniam. Už dlhšie sa chystám vyskúšať novú kolekciu od Mac cosmetics a snáď sa k tomu aj dostanem, pri najbližej návšteve bratislavského Auparku, čo bude pravepodobne už túto nedeľu (viac zajtra na mojom facebooku). Každopádne mimo tejto cenovo trochu nedostupnejšej kozmetiky som hľadala niečo, čo som doposiaľ nevyskúšala.

Úplnou náhodou, pri hľadaní nejakých kvalitných štecov a aplikátorov na líčenie, som našla túto paletku od Zoevy, ktorá ma hneď zaujala, pretože vrámci každodenného líčenia používam najmä zemité farby, ktoré sú v bledších odtieňoch a pri správnom blendovaní do stratena ako stvorené na toto ročné obdobie.Okrem nej, som na stránke natrafila na pár rúžov, ktoré ma taktiež zaujali svojimi odtieňmi. Asi pred troma rokmi, keď som sa kozmetike ešte ani zďaleka nerozumela, som si všimla, že sa k mojej pleti a vlasom hodia rúže s nádychom do oranžova. Keďže rúž je často akoby ,, čerešničkou na torte'' pri tvorení akéhokoľvek looku či doplnkom obyčajného outfitu rozhodla som sa, že si na jar jeden zaobstarám.

Pred pár dňami mi prišiel balíček s týmito dvoma kozmetickými výrobkami a mám pocit, že oba sa stanú mojím go-to-lookom tejto jari. Tiene sa ľahko nanášajú, majú stredne silnú pigmentáciu, čo je na jemné jarné líčenie skvelé a ich zemité odtiene sú presne to, čo som hľadala. Okrem denného líčenia sa dá kombináciou tmavších odtieňov paletky vyčarovať naozaj pekný večerný make-up.


Rúž, ma ako jeden z mála prekvapil naozaj silnou pigmentáciou, ktorá zároveň vytvorí naozaj vkúsný a prirodzený vzhľad. Patrí skôr k tým hustejším, takže na jednoduchšiu aplikáciu používam ako podklad klasický bezfarebný balzam na pery. Tento rúž mi trošku pripomína tie, ktoré vám opticky zväčšia pery. Podobné, ako používa napríklad Kylie Jenner či Acacia Brinley.

Rúž odtieň 'Faith&Love'
Paletka odtieň 'Naturally Yours'


Každopádne, ak máte nejaké otázky k výrobkom pýtajte sa do komentára, tieto výrobky sa určite objavia v mojích ,,March favorites'', ktoré na blogu nájdete čoskoro aj s odpoveďami na vaše dotazy.

Máte aj vy nejaké kozmetické výrobky vo vašom wish-liste, ktoré by ste si chceli kúpiť túto jar?:)


(btw- príspevok je nesponzorovaný, je to čisto subjektívny názor a zároveň splnená prvá časť wishlistu, ktorý vám chcem ukázať) 

5 Comments

 • Anonymous • 27 MARCH 2015 / reply
  Na tej 3. od konca si krásna :O Inak super líčenie aj výber (y)
 • Anonymous • 28 MARCH 2015 / reply
  Ja som tieto tiene zvažovala už dlhšie takže si ich asi kúpim. Ďakujem moma za tip ;)
 • Anonymous • 28 MARCH 2015 / reply
  Rozhodne by sokm si chcela zaobstarať rúž vo víno-červenej farbe alebo nejaký super sprchovací pílingový krém s vôňou malín alebo černíc.Tieto vône sú moje najobľúbenejšie.

  Môžem sa spýtať na cenu palety?

  http://malavyhralic.blogspot.com/
 • Anonymous • 28 MARCH 2015 / reply
  Veď ani nevidno že si namalovaná...
 • Drolley • 31 MARCH 2015 / reply
  máš nádhernú pleť :)
Responding to