New journey is about to start!

2014-12-31 15:57:00
Beauty
Už sme sa dočkali. Posledný deň roku 2014 je tu a my máme už len pár hodín na to, aby sme sa s ním rozlúčili. Prepokladám, že väčšina z vás sa už chystá na privítanie Nového roka. Či už psychycky formou predsavzatí a novoročných prianí, alebo vyberaním vhodného outfitu, v ktorom Nový rok privítate. Ako aj minulý rok tak aj tento rok zhrniem v jednom príspevku formou fotiek, ale ešte predtým vám chcem povedať pár dôležitých slov.

V prvom rade sa vám chcem ešte raz zo srdca poďakovať za podporu, ktorú ste prejavovali aj tento rok. Všetkým verným ale aj novým čitateľom patrí obrovské ĎAKUJEM:) Pár príspevkov nazad som ďakovala za neuveriteľných 1,500,000 videní blogu a dnes vám musím poďakovať opäť pretože za neuveriteľne krátku dobu toto číslo vzrástlo o pár desiatok tísícok. Dúfam, že tu so mnou budete aj nasledujúci rok a opäť spolu dokážeme veľké veci.

Aj keď je toto poďakovanie úrpimné a od srdca stále mám potrebu to oplatiť viac. Na rok 2015 som si pre vás prichystala pár nových prekvapení, projektov a oznámení, na ktoré sa neuveriteľne teším. Nie som zástanca novoročných predsavzatí, pretože keď niečo od života chcem, nebudem čakať do Nového roku ale snažím sa robiť všetko preto už od počiatku. Avšak predsalen jedno mám. Chcem dodržať svoje slovo a sľub, ktorý som sľúbila hlavne sebe ale aj vám v príspevku ,,Za každú cenu'' a verím, že každé jedno slovo v ňom budem uplatňovať aj naďalej. 

Veľa z vás mi píše na ask.fm mnoho otázok ohľadom mojej fitness routine, stravovania a celkového lifestyle. Keďže vidím, že mnohých z vás to skutočne zaujíma rozhodla som sa, že môj blog zamerám aj týmto smerom. A tak sa môžete tešiť na rôzne recepty, healthy breakfast tips, motivácie a omnoho viac z môjho života. Taktiež by som chcela (a konečne sa k tomu nejako dostávam) dodržať pravidelnosť a po novom hlavne originalitu mojich vlogov.  Tento rok bude dlhá cesta prekvapení a pokrokov blogu a som šťastná, že sa o to môžem podeliť práve s vami!:)

Ale na to, aby sme mohli začať novú kapitolu, sa musíme rozlúčiť s tou starou:Prvá fotka, ktorú som pridala bola presne pred rokom na Silvestra (síce už po polnoci takže na Nový rok) o 00:29 kedy som do roku 2014 vykročila plná očakávaní. 
A som rada, že ako aj minulý tak aj tento rok budem so svojou najlepšou kamarátkou a privítam s ňou ďalších 365 dní spoločných zážitkov:)Jedným  z pre mňa významných dní na začiatku tohto roku bol ten, kedy mi po 2 rokoch konečne dali dole strojček. Takže nie len že som privítala tento rok s očakávaniami, ale aj s krajším úsmevom:DPotom sa konal prvý ples v mojom živote, ktorý dopadol na jednotku!
Už o pár dní (16.1.) ma čaká opäť tento istý ples a nemôžem sa dočkať:) Samozrejme, že sa o tento zážitok podelím aj tu.


Som naozaj vďačná za všetky neopakovateľné zážitky s mojimi priateľmi, ktoré mi tento rok priniesol:)
…niekedy si prajem, aby tieto kamarátsva zotrvali navždy...
Taktiež som prežila pár neopakovateľných dní s mojou rodinou a novým prírastkom, ktorý prednedávnom oslávil 1 rok. Počas tohto roku som si taktiež spravila birmovku a stala sa Danielkovou krstnou mamou:)Prvýkrát v mojom živote som letecky navštívila mesto Zürich a dostala sa ako special guest na koncert Miley Cyrus, na ktorý nikdy nezabudnem<3
Úspešne som zvládla (a prešla!!!:D) prvý ročník na Gymnáziu Ľudovíta Štúra.
Musím priznať, že to bol dosť prevratný rok a dosť výrazná zmena v porovnaní so základnou školou. Avšak zvládla som ho a pred sebou som mala 2 mesiace voľna plné zážitkov:)Jedným z tých naozaj nezabudnuteľných bol napríklad festival Pohoda, ktorý navštevujem každoročne a ako inak - opäť nesklamal:)Počas leta som sa aktívne začala venovať športu, behaniu, fitness a zdravému životnému štýlu:)

Leto som prežila najlepšie ako sa dalo. Plné nezabudnuteľných zážitkov s priateľmi. Potom prišla tá ťažšia časť. Prvýkrát som sa musela na dlhšiu dobu rozlúčiť so Simonou a doteraz neverím, že som tých 26 dní bez sestry prežila:DLeto som zakončila vysnívanou dovolenkou na Ibize, ktorá bola ako splnený sen! 
Je to jednoznačne jedno z najkrajších miest, na akom som kedy bola:)
Potom som sa vrátila späť do reality…
Začal druhý ročník školy. Medzitým nastali nejaké zložité situácie v mojom živote a ja som zo školy odišla a začala som navštevovať súromné bilingválne gymnázium.
No a…viete čo sa hovorí: Hodnotu toho čo máte si uvedomíte, až keď o to prídete. Nikdy som si neuvedomila, že by toto mohlo platiť aj na školu. Po dvoch mesiacoh strávených na bilingválnom gymnáziu som sa opäť vrátila medzi starých spolužiakov na to, ktoré som navštevovala pôvodne. A toto je práve to rozhodnutie, ktoré neľutujem. Síce musím doháňať strašne veľa učiva a mám stále nejaké doučovania, nemenila by som:)


Keďže som človek, ktorý nenávidí stereotyp, citíla som, že potrebujem zmenu.
A voilà tu je výsledok - tyrkysové vlasy!:D
Samozrejme (ako je u mňa zvykom) nevydržalo to dlho (a teda asi mesiac) a vlasy sa vrátili späť k pôvodnej farbe. Aaa keď už sme pri tých vlasoch tak vám prezradím, že idú opäť podstúpiť zmenu. Konkrétne budúci pondelok tak držte palce.Začiatkom školského roka som sa taktiež zúčastnila na prestížnej akcii a afterparty Face2014, ktorá bola  následne aj odvysielaná. Bolo mi ako blogerke potešením, písať o takejto udalosti a zoznámiť sa ľuďmi, ktorí sa na nej podieľali:)
No a Face2014 nebol jedinou akciou, ktorej som sa zúčastnila. Jednou z tých významnejších bolo napríklad aj fotenie pre Designer outlet Parndorf s ďalšími tromi slovenskými blogerkami:)No a k peknému zakončeniu roka môžem taktiež zaradiť v poradí už druhú tohtoročnú návštevu Prahy so Simonou, ktorú sme si opäť užili!:)Rok 2014 bol plný zážitkov, nezabudnuteľných momentov, sĺz šťastia aj smútku, nových vzťahov a priateľstiev.

A teraz keď už som zhrnula a uzatvorila rok, ktorý mám za sebou, ostáva len jediné.
 Chcela by som vám popriať, aby ste si poriadne užili posledný deň tohto roku, poriadne oslávili túto noc a plní pozitívnej energie privítali Nový rok, ktorý máme pred sebou.
Nech je ešte lepší ako ten, s ktorým sa lúčime!

Vidíme sa v roku 2015. Ďakujem vám za všetko!
Paa! xxA btw: máte aj vy nejaké novoročné predsavzatie?:)

16 Comments

 • Timea M • 31 DECEMBER 2014 / reply
  Krása! <3 máš tam chybičku....píše sa psychicky nie psychycky;) nevadí.....Šťastný Nový rok aj Tebe! <3
 • Lívia Urban • 31 DECEMBER 2014 / reply
  Pekný post :) fotky krásne.
  liviaurban.blogspot.com
 • Alexandra Hojkova • 31 DECEMBER 2014 / reply
  Fakt pekne napísané, chvááálim :3
  Čo sa týka predsavzatí- keďže sa aktívne venujem behu(milujem ho) chcela by som dokázať odbehnúť 20km, chcem sa začať zdravšie stravovať a pár kíl schudnúť :) toto sú zatiaľ moje predsavzatia, možno, že do polnoci ešte nejaké pribudnú. želám ti šťastný nový rok a dúfam, že sa mi podarí sa s tebou stretnúť :)
 • Michelle • 31 DECEMBER 2014 / reply
  nádherné zhrnutie roka :) prajem všetko len to najlepšie do toho budúceho!

  http://sophisticateddiary.blogspot.sk
 • Anonymous • 31 DECEMBER 2014 / reply
  Krasny prispevok aj fotky :) taktiež novy prispevok :)
  www.coconut-vodka.blogspot.com
 • Anonymous • 01 JANUARY 2015 / reply
  aký máš ask? :)
 • Anonymous • 01 JANUARY 2015 / reply
  psychycky ouu čoo? :D psychicky :D bože ako si mohlaa?! :D
 • Anonymous • 02 JANUARY 2015 / reply
  Anonymous wrote:
  psychycky ouu čoo? :D psychicky :D bože ako si mohlaa?! :D
  po 1. nerob sa mudrou
  po 2. nehovor, ze nerobis chyby ;) Moma ovlada gramatiku perfektne cize zbytocne tu traposite za jeden preklep
 • Andrea • 02 JANUARY 2015 / reply
  Ten drobec je strašne roztomilý :) Veľmi pekné fotky, super nápad na článok ! Všetko naj do roku 2015 nech sa ti v ňom darí minimálne tak dobre ako doteraz :)

  http://my-perfectly-imperfect-life-as-andrea.blogspot.sk/
 • ESTHER • 02 JANUARY 2015 / reply
  Prosím ťa aký máš Polaroid foťák? :)
 • Lenkaa Andrejovská • 02 JANUARY 2015 / reply
  Super príspevok a krásne fotky :)
  http://lenaenajou.blogspot.sk/
 • Tereza Široká • 02 JANUARY 2015 / reply
  Milujem tieto tvoje zhrnutia roka <3
  http://fashionworldbyterez.blogspot.sk/
 • Floortje van Cooten • 03 JANUARY 2015 / reply
  Looks great!
  Happy New Year dear!
  XX

  http://www.floortjeloves.com
  http://www.facebook.com/floortjeloves
 • Natália Poláková • 04 JANUARY 2015 / reply
  Veľmi pekné zhrnutie roka :) Nám sa do rodiny tiež narodil drobec konkrétne mne synovec :)

  Natália
 • Gabrielle Crystal ℛoseℬonniee • 17 JANUARY 2015 / reply
 • Anonymous • 25 JANUARY 2015 / reply
  http://www.aftenposten.no/webtv/SWEATSHOP-ep-1---How-many-will-die-here-every-year-7800843.html?paging&section=webtv_serierogprogrammer_sweatshop_sweatshopenglish
Responding to