Košice+Vienna Haul

2014-01-06 16:07:00
Beauty
Čauky!:)

Keďže sa ma na instagrame vždy pýtate, odkiaľ mám veci, ktoré mám práve na sebe, rozhodla som sa opäť urobiť haul príspevok. Robím príspevky hlavne o tom, čo vás zaujíma a na čo sa pýtate. Posty robím pre čitateľov nie pre seba, takže komentáre s tým, že sa chválim a pod. vôbec neriešim. Viem, že mnohých z vás to zaujíma. Ďakujem vám za obrovskú podporu v komentároch a celkovo :)

Ok, ideme na to:) 
Btw na fotkách nie sú efekty, pieklo mi do izby slnko lebo som to fotila okolo obeda,  keďže sa skoro zotmieva a fotky by neboli také výrazné.


Tričko, tielko a tenká bunda z viskózy - PULL&BEAR (Viedeň)

To tričko ma hneď upútalo. Milujem čierne veci (väčšina z nákupu je opäť čierna) a keď som tam videla ešte tie našité 'detaily' hneď som vedela, že bude moje. Je to fakt pohodlné, bavlnené tričko.

Tielko som si kúpila preto, lebo som si nedávno kúpila 2 v NEXT (čierne a vínové) a sú to moje najviac nosené tričká. Mám veľa košieľ, svetrov a rôznych kusov oblečenia, pod ktoré sa hodí jednoduché tielko. Myslím si, že čisto - čierny top by nemal chýbať v žiadnom šatníku.

A tá vec na vrch, ktorá sa nedá nazvať ani svetrom ani bundou. Je to fakt veľmi tenké a len ťažko by to zahrialo. Upútalo ma to strihom keďže neni klasickej dĺžky ale kratšie, príjemným ale za to studeným materiálom a designom :)

Crop top - Bershka (Viedeň)

Toto červené tričko bolo z fakt príjemného materiálu, takže som si ho kúpila, že ho budem nosiť len tak na doma a pod. Je to viac menej crop top :) Sveter ''K'', čierne legíny, kozmetická taštička a plátenná taška - H&M (Košice)

V Košickom H&M bol po Vianociach obrovský výpredaj (teda aspoň v porovnaní s H&M v Trenčíne), takže aj tu som si vybrala pár vecí. Napríklad tento mäkký, štrikovaný teplý červený sveter, klasické čierne legíny, ktorých nie je nikdy dosť, plátennú tašku, ktorá je úplne TOP pre mňa pretože som vždy chcela aspoň jednu na taký 'štýl' a ružovú (?!!!) kozmetickú taštičku :)Prstene a legíny - H&M (Viedeň)

V H&M vo Viedni ma nič až tak neupútalo, takže som si (zas a opäť) kúpila vintage prstene (v jednom balení) a fakt pekné tmavo-šedé legíny, ktoré na prvý pohľad vyzerajú ako nohavice :)
 Peňaženka - PRIMARK

V Primarku som bola naposledy v Londýne, takže keď som zistila, že sa nachádza aj vo Viedni (scs) tak som sa tam hned vybrala. Vyzeralo to tam presne tak, ako som čakala. Kopa bezohľadných ľudí, všade pohádzané veci a neporiadok. Boli tam fakt krásne a lacné veci, ale po celodennom nakupovaní som už naozaj nemala nervy stráviť ďalšie hodiny v Primarku (keďže je fakt obrovský). Kúpila som si tam len peňaženku (ktorú som fakt potrebovala keďže stará mi doslúžila) a spodné prádlo.Maskáčový 'potrhaný' sveter, čipkový natelník - TEZENIS (Košice)

Aj v Tezenis v Košiciach mali veľké zľavy. Okrem spodného prádla som si kúpila krásny teplý maskáčový sveter a jednoduchý čierny nátelník, ktorý má celý chrbát čipkový.
Bohužiaľ nátelník je momentálne v praní, takže vám ho neodfotím, ale neskôr doložím jeho fotku do tohto článku. :)


Strašne by som chcela začať natáčať tie videá, takže dúfam, že sa na začiatku tohto roku k tomu aj dostanem. Určite to bude ľahšie, keď vám budem chcieť niečo vysvetliť.

Taktiež chcem na blog písať viac takýc článkov, kde sa píše. Moje osobné názory ako bol WHATEVER. Nie len pre to, lebo ma to fakt baví a rada píšem o svojich pocitoch a názoroch ale aj preto, lebo vás chcem inšpirovať. Mojím snom je, že raz napíšem knihu a myslím, že toto je dobrý začiatok.

No a teraz úplne nepodstatná informácia pre vás ale idem sa pochváliť…do mesiaca by som konečne mala mať po 2 rokoch dole strojček, takže sa naozaj dosť teším! Aj keď to bude nezvyk pre mňa aj pre okolie, teším sa na zmenu. Samozrejme, tie dva roky mi za pekné zuby určtie stáli :)

Papapa <3


Comments

Responding to