DIY Christmas gift at the last moment #2

2014-12-14 19:31:00
Beauty

Po pár dňoch prichádzam s ďalším tipom na vianočný darček. Inšpiroval ma jeden obrázok na weheartit (ktorý vám sem prikladám). Je 14.12. 2014 čo znamená, že presne o 10 dní bude Štedrý deň. Pre mňa to bude len akýmsi teleportovaním sa v čase, keďže v priebehu týchto dní budem stále v pohybe. V stredu ideme ako trieda na vianočné trhy do Viedne (chvalabohu, že budem mať deň voľna bez toho, aby som musela niečo doháňať. Ostatné dni budem sedieť doma nad knihami a doháňať učivo, ktoré som počas dvojmesačnej absencie zameškala (what a joy!). Ale nechystám sa nikomu na to sťažovať, keďže som si to zapríčinila sama. Tvárim sa, že všetko zvládam, stíham a naoko to celkom funguje. Väčšina ľudí mi totiž uverila, že všetko stíham a som stopercentne vyrovnaná (uhm, nie že by som nebola). V piatok ráno odchádzam na tri dni do Prahy s mojou najlepšou kamarátkou. Aspoň (opäť) na tri dni vypadnem (nechcem použiť slovo ujdem) od všetkého a všetkých tu. Nie, že by mi tu niečo prekážalo ale poznáte to, niekedy proste potrebujete vypadnúť. Tento týždeň (ak nerátam 3 dni doslova bifľovania sa) si snáď konečne oddýchnem. Potom ma čakajú prázdniný, ktorých časť budem musieť obetovať funkciám, hyperbolám, parabolám, sínusom a taktiež nejakým (pre mňa) nezmyselným chemickým prvkom. Ale to je pre mňa ešte pomerne ďaleká budúcnosť, tak sa budem týchto následujúcich pár dní tváriť, že tieto predmety neexistujú. Ale späť k pointe. Asi ani nemám správne slová ako sa od matiky a chémie prirodzene naladiť na vianočnú náladu. Jedine ak by som to obalila tým, že skvelým vianočným darčekom pre kamarátku, či kamaráta je kalkulačka. A povedzme si úprimne, to ani vo sne. Takže ako som spomenula opäť vám dnes ukážem kreatívny a nízkorozpočtový Vianočný darček. Tento skôr ako blízkym, môžete podarovať najlepšej kamarátke, sestre či priateľovi.
Opäť je to skôr taký emotional&memorizing typ darčeka ale myslím, že je to darček, ktorý určite poteší.   Obsahuje totiž tú najkrajšiu vec, ktorú nám nikdy nikto nezoberie - SPOMIENKY :)


Potrebujete:
-1 čisté DVD 
-fixky, určené na písanie na povrch CD/DVD
(oboje som zohnala v Tesco)

O čo vlastne ide?
Darujete jedinečné (nemám rada to slovo, pretože to znie akoby som robila reklamu pre teleshoping,  ale inak to pomenovať neviem) DVD, na ktoré dáte všetky (alebo ak je ich veľa tak len tie najvýznamnejšie) spomienky s danou osobou.
To znamená: Zážitky a spomienky - vaše obľúbené piesne alebo piesne, ktoré vám niečo pripomínajú; vaše spoločné fotografie; videá; citáty alebo obrázky, ktoré vás vystihujú a pod.Obľúbené piesne či piesne, ktoré vám pripomínajú nejaké konkrétne obdobie/zážitky:)


Hudobné klipy


Fotky z dní, ktoré boli nezabudnuteľné, z akcií, dovoleniek či spoločných zážitkovVideá


Alebo už spomenuté citáty, texty, obrázky, ktoré vám niečo pripomínajú alebo vaše kamarátstvo vystihujú


Opäť prichádza kreatívna časť, kde môžete využiť vlastnú fantáziu. V prípade, že nepatríte medzi tých kreatívnejších pár tipov som vám napísala na papier. Ide o to, čo chcete napísať na DVD. Ja som zvolila frázu, ktorá bola na pôvodnej fotke obrázku z weheartit a to je ,,I really love you but I'm not good with words so there you go'' (Znamenáš pre mňa veľa, ale so slovami mi to moc nejde tak nech sa páči); ,,This is everythig I didn't say'' (Všetko, čo som nedokázala povedať) hmmm, že by tip na vyznanie lásky?
Každopádne to, čo tam napíšete či nakreslíte je už len a len na vás:)Ak sa všetko, čo ste chceli poznamenať na povrch DVD nezmestilo môžte kreatívnymi myšlienkami či obrázkami ozdobiť aj obal. Ak ste iniciatívnejší môžte DVD darovať v plastovom obale, do ktorého dáte vlastný, originálny obal (vyrobený v PC a vytlačený alebo ručne napísaný).Snáď týmto darčekom potešíte nejakú pre vás výnimočnú osobu:)


Výhercu GIVEAWAY o 50eurovú poukážku do Designer Outlet Parndorf ohlásim zajtra večer na mojej facebookovej stránke:)

Zatiaľ paa a ďakujem za komentáre xx

12 Comments

 • Anonymous • 14 DECEMBER 2014 / reply
  tento typ sa mi páči ešte viac ako ten pred tým a teraz ešte nemám nič pre kamarátku určite to využijem ďakujem :)
 • Anonymous • 14 DECEMBER 2014 / reply
  tie fixy predavaju normalne medzi pisacimi potrebami? Dakujem:)
 • Anonymous • 14 DECEMBER 2014 / reply
  Ked' sme na Slovensku, prečo nepísať tie nápisy po slovensky? :) To už vážne treba všetko po anglicky?? Ach
 • Anett • 14 DECEMBER 2014 / reply
  Toto je naozaj skvelý nápad a asi ním obdarujem zopár kamarátov. Vďaka za inšpiráciu. :-)
  The city of fashion
 • Anonymous • 15 DECEMBER 2014 / reply
  si naozaj veľmi kreatívna!! toto by ma vôbec nenapadlo! dakujem za krásny nápad :)
 • Anonymous • 16 DECEMBER 2014 / reply
  Môžem sa spýtať prečo si vymeškala 2 mesiace školy? :/
 • Anonymous • 16 DECEMBER 2014 / reply
  Anonymous wrote:
  Môžem sa spýtať prečo si vymeškala 2 mesiace školy? :/
  Lebo chodila na inu školu
 • Anonymous • 16 DECEMBER 2014 / reply
  Anonymous wrote:
  si naozaj veľmi kreatívna!! toto by ma vôbec nenapadlo! dakujem za krásny nápad :)
  "mi nenapadlo" ;)
 • Anonymous • 16 DECEMBER 2014 / reply
  Ja som sa nšpirovaa určite tebou :) A taktiež na mojom blogu mam podobne. Inak dievčata prepáčte za ten vzhľad blogu, budem sa snažiť cez prázdniny o to najlepšie. Zatiaľ ďakujem za odoberanie a stale sa je GIVEAWAY o Baby Lips do noveho roka a teraz tam mate zas typ na darček. :)
  http://coconut-vodka.blogspot.sk/
 • Anonymous • 19 DECEMBER 2014 / reply
  Anonymous wrote:
  Môžem sa spýtať prečo si vymeškala 2 mesiace školy? :/
  ???
 • Anonymous • 23 DECEMBER 2014 / reply
  Anonymous wrote:
  Ked' sme na Slovensku, prečo nepísať tie nápisy po slovensky? :) To už vážne treba všetko po anglicky?? Ach
  Myslim ze je to tym, ze v anj znie vsetko lepsie;)
 • Andrea • 10 JANUARY 2015 / reply
  Ahoj, síce je už po Vianociach no tieto typy na darčeky sú veľmi užitočné aj napr. na narodky :) To CD som sa rozhodla urobiť kamoške na narodky, takže ďakujem za typ :)

  http://my-perfectly-imperfect-life-as-andrea.blogspot.sk/
Responding to